פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אייל שלום, אני רואה חשבון שעבד באחד ממשרדי הביג4 כמה שנים ולאחרונה החלטתי לצאת מתחום הביקורת. יש לציין שקיבלתי לא מעט הצעות מפתות ובסוף החלטתי להיכנס למחלקת חשבות באחד מהבנקים הגדולים. השאלה שלי היא האם לאחר כמה שנות נסיון בבנק עשויה להיות לי בעיה לצאת למגזר העסקי או לחברות ההייטק לתפקיד מתקדם של חשב או מנהל כספים? יש לציין שהתחום שאני עוסק בו הוא איחוד, ריכוז הדוח הכספי ועריכתו ואני לא "תקוע" על איזה סעיף שהוא בגדר של נישה. האם לדעתך ההחלטה היתה נכונה או שהיה עדיף להיכנס לתפקיד זוטר יותר עוזר חשב בחברת הייטק ולהתפתח ממנו? תודה מראש
רו"ח איל שרבי | 13:04  30/04/08
אני חושב, שאם מטרתך היא להגיע להיות חשב או סמנכ"ל כספים בחברות, חבל לעבור מסלול ארוך יותר. אתה בתחילת דרכך ולכן לדעתי עדיף (לדעתי) להתפשר במקום בו אתה רוצה להיות וממנו להתקדם מאשר ללכת לתפקיד אחר שיתכן (אבל בהחלט לא בטוח) שתהיה לך בעיה כפי שצינת.
סגור