פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני בת 33 בעלת תואר ראשון במדעי המחשב. אני עובדת בתכנות כעשר שנים. אני שוקלת הסבת מקצוע והייתי רוצה ללמוד ראיית חשבון. הבנתי שיש מקומות שמאפשרים לימודים לבעלי תואר ראשון. מה האפשרויות שלי ? האם השלמה כזאת נחשבת פחות טובה מתואר? בנוסף יש לי שני ילדים קטנים. האם לימודים כאלה אפשריים או יהיו קשים מדי ? תודה מראש
חני | 19:04  01/05/08
הי, הלימודים לכאורה לא לתואר אלא לחוג משום שחשבונאות זה דו חוגי. ברמה העקרונית את תהיה רו"ח ואין הבדל. הלימודים קשים ודורשים המון תרגולת.
אסף | 11:59  02/05/08
שלום רונית, גם אני בוגר תואר ראשון במדעי המחשב. התחלתי לעבוד בתחום של התוכנה כמתכנת והבנתי שזה ממש לא בשבילי. יש לך מסלול אקדמי לבעלי תואר אקדמי באוניברסיטת בר אילן. המסלול הוא 7 סמסטרים עוקבים (כולל קיץ) ונמשך כשנתיים וסמסטר. אפשר אחרי שנה וחצי להתחיל התמחות. בתור אקדמאית עם ניסיון יש לך יתרון עם הרישיון גם בלי תואר בחשבונאות, מה גם שתחום מערכות המידע מאוד מבוקש היום ויש שילובים טובים לרואי חשבון (ביקורת מערכות מידע, הטמעת מערכות, ניתוח מערכות ועוד) היתרון של מסלול זה שהוא יום וחצי בשבוע ואפשר לשלב עבודה כמעט במשרה מלאה. בת"א יש גם מסלול שנמשך 3 שנים עם שנת השלמה ויותר קשה לשלב בו עבודה. אני חושב שהמסלול בבר אילן יכול להתאים לך. כדאי לך פשוט לפנות אליהם וישלחו לך ערכת מידע והרשמה. מסלולים נפתחים בבר אילן בסמסטר א' ו-ב'. אפשר להירשם נדמה לי עד יולי-אוגוסט מה שנוח. הלימודים דורשים השקעה רבה אך לא כמו תואר ראשון והרבה פחות ממדעי המחשב. כתובת האתר שלהם http://www.barilan-cpa.co.il/ בהצלחה !
לימור | 18:52  02/05/08
שלום. שמי לימור 0
לימור | 19:13  02/05/08
שמי לימור. סטודנטית לראיית חשבון שנה ד' במכללת רופין במסלול הסבה לעלי תואר ראשון. אני אמא לשלושה ילדים ויכוילה להגיד לך שמדובר במסלול קשה ומתיש שדורש הרבה מאוד השקעה. אשמח לייעץ לך טלפונית אם תרצי, שלחי תגובה למייל: [email protected]
סגור