פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נעה | 11:41  11/06/08
קיבלתי את רישיוני כרו"ח ב-01/07.אני נאלצת להעתיק את מגוריי ארה"ב (ככל הנראה ניו יורק).מה עליי לעשות על מנת לקבבל רישיון גם בחו"ל.האם אני יכולה לעשות זאת עוד בעודני בישראל? מהם אפשרויות התעסוקה שלי שם בתחום עד שאשלים את הנדרש? תודה
ד"ר דן אלנתן | 15:35  14/06/08
בארה"ב הכללים שונים ממדינה למדינה. בהגיעך לשם תיצרי קשר עם הלשכה המקומית ותקבלי מהם הנחיות מפורטות. כל עוד את בארץ, תכיני את הדברים הבאים: גליון ציונים באנגלית עם חותמת המוסד, תיאורי קורסים באנגלית (ועדיף אפילו סילבוסים). תיאור של המוסד בו למדת ותוכנית הלימודים שבה למדת, כולל שנת השלמה, שעונה לדרישה האמריקאית של 150 יחידות לימוד. כתובת מייל של מי שמוסמך במוסד שלך לטפל בזה, כי רק אחרי שתגיעי לשם ותקבלי הנחיות תוכלי לדעת בדיוק מה נדרש. המלצות ממעסיקים בארץ, אישור על התמחות בארץ ורשיון רו"ח (הכל באנגלית). זה יהיה מסלול מכשולים בכל מקרה אבל הדברים האלה יעזרו לך. בהצלחה. בכל מקרה
נעה | 12:06  18/06/08
ד"ר דן אלנתן שלו רב ראשית תודה רבה על התייחסותך,עזרת לי מאוד,לפחות קצה חוט להתחלה...וכיוון שהינך ממלא תפקיד מפתח בחוג לחשבונאות של המכללה למנהל שאני גם בוגרת שלה ,כעת יש לי הזדמנות נוספת לפאר את שמה ואותך..שמכם הולך לפניכם..ערך מוסף לאורך כל המסלול (וגם בהמשך הדרך) שאין כמוהו יישר כח תודה!!!!
רו"ח איל שרבי | 16:46  16/06/08
אני מציע לך לפנות לשגרירות
נעה | 00:14  18/06/08
ראשית תודה על ההתייחסותך.שנית,האם לפנות לשגרירות למרות שיהיו לי אישורי עבודה חוקיים לכל דבר ועניין...? הם מספקים גם מידע מקצועי?
סגור