פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

משהו | 15:47  17/06/08
האם התמחות ברשות החברות עדיפה על משרד רגיל מבחינת העתיד-יש לציין שלא עושים כאן ביקורת אלא הערכת חברות וחוזרים של הרשות
רו"ח איל שרבי | 15:25  22/06/08
הנושא אינו מוכר לי, אני ממליץ לך קודם לבדוק עם המועצה אם זה מוכר לצורך התמחות. אם כן, אנא פרט במה כרוכה ההתמחות ומה תחומי העניין שלך ואני אנסה לעזור יותר.
משהו | 12:38  24/06/08
לשאלתך ההתמחות ברשות החברות הינה מטעם משרדי רו"ח זאת אומרת שהמתמחה רשום תחת המשרד והוא נמצא בפועל ברשות החברות. העבודה כוללת בעיקר הערות על דוחות כספיים לפני אישורם של הדוחות הכספיים בעיקר בעמידה בכללים של הרשות החברות שמפקחת על חברות ממשלתיות וכן הכנת חוזרים ותקנות של עמידה בכללים בנושאים שונים של פיקוח על חברות ממשלתיות שאלתי האם נושאים של התעסקות בחשבונאות "ממעוף הציפור" של רשות מפקחת ולא כניסה ממש לעבודה של רו"ח כמו ביקורת דוחות כספיים של חברות יכולה לקדם אותי בעתיד מבחינה מקצועית ונסיון מקצועי שיוכל להוביל לחשבות לדוגמא. אם תוכל לציין באילו תחומים ראוי להתעסק ע"מ להגיע למשרה של חשבות או של מנהל כספים וכיו"ב
סגור