פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

פלוני | 20:13  23/06/08
שלום, אני מתכנן ללמוד חשבונאות משולב במשפטים. אני רציתי לדעת האם בתור סטאז'ר(בחשבונאות) שלמד את השילוב הנ"ל אני אקבל יותר מאשר סטאז'רים אחרים שלמדו רק חשבונאות?
רו"ח איל שרבי | 10:22  25/06/08
אני סבור שלא. בד"כ שכר המתמחים הוא די קבוע, אולי יהיה לך יתרון מועט אך ברמות השכר הללו זה לא משמעותי.
אלמוני משולב | 08:20  28/04/09
מבחינה עקרונית אין הבדל השכר שתקבל אל מול מתמחים "רגילים". אבל אם יש לך שיקולים כלכליים אז עלייך לשקול את האופציה לעשות התמחות במשפטים לפני ההתמחות בחשבונאות. כשאני אומר התמחות במשפטים אני מתכוון להתמחות כולל בחינות לשכה וכיוצ"ב. לאחר שתוכר כעו"ד המשרד שבו תתמחה בחשבונאות ישלם לך משכורת גבוה יותר, אם כי לא משמעותית. אני מאמין שהתוספת שלך למשכורת תנועה בין 2000 ל 3000. מקווה שעזרתי, יום טוב.
סגור