פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, התחלתי את לימודי החשבונאות במסגרת הסבה של חוג לאחר תואר בשל היותי בעל ראש ריאלי ומחפשת תחום פרקטי אבל אני מלאת חששות ומתקשה להיות אופטימית למרות שחבריי ללימודים מאוד אופטימים בבחירתם במקצוע זה. ראשית על כל מקצוע יש שמועות ומסע שיווקי "למה כדאי ללמוד אותו" לאור ניסיוני הכואב מלימודי ביוטכנולוגיה קשה לי להיות רגועה בתחום החשבונאות... האם אכן אוכל למצוא עבודה? היש לאן להתקדם? שכר? אני יודעת שהתשובות התאוריטות לשאלותי הן שכן,אך מה נעשה בפועל בשוק העבודה?- אילו קשיים נתקלים בוגרי חשבונאות בחוץ כשמסיימים את הלימודים? מהם חסרונות המקצוע? תודה
רו"ח שרבי איל | 15:52  06/08/08
מירי...זו שאלה קשה.. יחסית תחום ראיית החשבון הוא תחום רחב מאוד שכן את יכולה לכהן בתפקידים רבים במשרדי רו"ח בתחומים שונים ומגוונים ובדומה לזה גם בחברות. ישנו יתרון אדיר לרו"ח בכל משרה ניהולית והקידום שלו לרוב הוא מהיר יותר וגבוהה יותר מתואר מקביל. יחד עם זאת התשואה על ההשקעה אינה מידית והיא דורשת מאמץ לא קל. עניין הקידום וההתפתחות מאד תלוי בך , במוטיבציה שלך,מאיפה התחלת - יתכן שתרצי לשנות מביקורת למיסים וכד' וכמובן במזל שלך. גם אני עברתי גלגולים רבים כמו חברי בסוף אני חושב שכל אחד מוצא את מקומו, התחום רחב ומגוון. בהצלחה!
סגור