פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

גל | 08:05  18/09/08
שלום רב אני נמצא בסוף שנה ג במסלול חשבונאות עם חטיבה בכלכלה באוניברסיטה הפתוחה ,לאחר בירור נודע לי כי לא מקיימים שנת השלמה באוניברסיטה הפתוחה ולכן עלי למצוא מוסד אקדמי אשר יהיה מוכן לקבל אותי . האם מוסד אקדמי יכול למנוע ממני ללמוד את שנת ההשלמה אצלו....ואם כן היכן אפשר ללמוד את שנת ההשלמה (ממוצע הציונים שלי כרגע עומד על 88 האם זה משנה משהו ?) תודה מראש
אבי | 14:42  18/09/08
אני גם לומד כלכלה וחשבונאות בפתוחה ורציתי לשאול אותך בכמה שנים סימת את התואר ואם ידוע לך אם יש לפתוחה בוגרים נוספים בחשבונאות או שרובם נושרים בדרך (סמסטר קודם נדמה לי היה רק בוגר אחד) וכן מה רמת הקושי של הקורסים ברמה המתקדמת כמו דוחות כספיים מאוחדים ומסים ב'
רו"ח שרבי איל | 15:26  18/09/08
לצערי כן. אין חובת קבלה לשנת ההשלמה. עליך לבדוק במוסדות השונים.
סגור