פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אריק | 12:13  26/09/08
הי, 1. האם לעבודה בייעוץ פיננסי צריך רישיון רו"ח או שאפשר גם רק בוגר חשבונאות?והאם זה מתאים למי שלא למד כלכלה? 2.אילו משרות אפשר לאייש ללא המשך לשנת השלמה וסטאז? 3. לגבי התמחות- תוכל בבקשה לפרט אילו קריטריונים עליי לקחת בחשבון כשאני בוחר מקום להתמחות? אני לא מבין בזה כלום.. הבנתי שיש מחלקות תוכל בבקשה לפרט למה מייעדת כל אחת? 3.האם הנישה של ההתמחות היא קריטית? כלומר לא ניתן לעסוק אח"כ במשהו אחר? 4. האם אפשר לעשות התמחות בבנק או בחב' ביטוח? תודה
רו"ח שרבי איל | 15:10  28/09/08
1. לא, ייעוץ פיננסי זה לא ראית חשבון. אולם אם אני הייתי צריך לגשת ליועץ הייתי בוחר ברו"ח בגלל ההבנה העמוקה יותר של הדברים. 2. הכול מלבד משרות הדורות רישיון. אבל זה מאד קשה להתקדם בתחומים שבהם יש יתרון לרו"ח כגון חשב, סמנכ"ל כספים. כמובן שביקורת דוחות כספיים אינה באה בחשבון. 3. זה מאד משתנה בין משרד למשרד, אני מציע לך ללכת למשרד שנראה לך ולשאול על המחלקות מה הם עושים איזה תיקים זה יותר יעיל. 4. אתה יכול להתחיל בכיוון אחד ולשנות לאורך הזמן, זה לעיתים קשה אך לא בלתי אפשרי (אני עשיתי את זה..). 5. כן, אבל יש לזה כל מני סייגים, שאותם אתה צריך לבדוק מול המועצה.
סגור