פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

זה מצחיק שכל אחד שמגיב פה ולומד שם מנסה לעבוד על אנשים פה שהוא לומד במקום על רמה בתכל'ס הוא למד במקום שהוא פחות נחשב משמעותית מהמרכז הבינתחומי וקריית אונו. אני כסטודונט האוניברסיטה העברית אומר למי שמעוניין אלו מכללות הכי נחשבות שהבינתחומי וקריית אונו נחשבות הרבה יותר מהמכללה למנהל. מספיק רק רק לראות את דרישות הקבלה שלשני הראשונים ואת דרישות הקבלה הנמוכות משמעותית במכללה למינהל (וזה מה שקובע חברים יקרים). אם זה לא מספיק אז תראו את רמת המרצים ב-2 הראשונים ואת הרמה באחרון. בבינתחומי ובקריית אונו מכהנים טובי הפרופסורים והמרצים שיש בשוק (ירון זליכה חשב כללי באוצר לשעבר לדוגמא). אם גם זה לא הספיק לכם המכללה למנהל כדי לגייס סטודנטים מפרסמת עצמה אפילו בטלוויזיה ששני האחרים מעולם לא פירסמו עצמם בטלוויזיה. לגבי דירוג האוניברסיטאות בחוג לחשבונאות זה הולך ככה 1. העברית ות"א 2. בן גוריון 3 בר אילן בקיצור חברים אל תאמינו פה לסטודנטים שלהם, המכללה למנהל היא בטח לא הכי טובה ובטח שלא מציפה את שוק העבודה.
א | 16:38  30/09/08
אני לא לומד במכללה למנהל אלא בבר אילן , ואני וחברים שלי במשרדים הגדולים לא רואים יותר מדי תלמידים מאונו או מהבינתחומי ... הרוב מהאוני' השונות והמכללה למנהל , אז זה קצת סותר את דבריך. חג שמח חבר, קח הכל בקלות, זה בסך הכל לימודים.
שגיא | 14:27  02/10/08
ואני מכיר המון בני מחזור שלי שמתמחים בחברות הגדולות כולל אני עצמי. אבל יש שם גם מהמכללה למנהל וגם מקריית אונו לא מעט אנשים
שחר | 23:11  02/10/08
איך אתה בוגר הבינתחומי כאשר המחזור הראשון של הבינתחומי רק עכשו מתחיל שנה ג' ? על מי אתה עובד כאן?
שגיא | 12:18  04/10/08
רק מחזור ג? אתה בסדר? מגמת החשבונאות קיימת כבר כמה שנים טובות בבינתחומי, מאיפה את ממציא את הדברים האלה? ממש הצחקת אותי
שחר | 16:23  05/10/08
היתה מגמה כזאת בבינתחומי וסגרו אותה פתחו אותה שוב לפני שנתיים השנה מתחיל ללמוד מחזור ג' כלומר אלה שהתחילו לפני שנתיים עולים לשנה שלישית תתקשר לשם ותברר או תשאל את מי שלומד שם
שחר | 18:49  01/10/08
מי שמלמד בבינתחומי זה המרצים של המכללה למינהל שמשלימים הכנסה, אבל את הנשמה הם נותנים במכללה למינהל. ומי שלמד אצל ירון זליכה בקריית אונו שיקום - השם שלו מופיע שם אבל הוא מלמד מעט מאד, אם בכלל.
שגיא | 14:28  02/10/08
שחר | 23:09  02/10/08
או שזה לא מספיק מכובד לבוגר הבינתחומי?
סגור