פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

יעקב | 15:23  01/12/08
היכן מדורגת מכללת רמת גן מבחינת לימודי החשבונאות וראיית חשבון? האם כדאי ללכת ללמוד שם? יש לי ממוצע טוב דווקא (96) אך פסיכומטרי אין לי וזו הבעיה. אני ממש לא רוצה לעשות פסיכומטרי ומעדיף להתחמק מזה. וברמת גן אכן אין צורך בפסיכומטרי אלא רק בבגרות ולכן זה כה קרץ לי. אודה לכם אם תשיבו לשאלתי. יעקב
אבי | 18:46  03/12/08
לא נחשבים כלל בעיני המשרדים הגדולים , התחרות הולכת וגדלה ... יש מספיק סטאזרים מאוני' והמכללה למנהל ... לעניין הממוצע שלך , ככל הנראה לא מספיק לאוני' , אני עם 100 ו-700 פסיכו גבולי בכמה מהאוני' כיום , למזלי אני אחרי תואר ובשנת השלמה וכבר בסטאז' במשרד גדול ... בקיצור תחסוך לעצמך בלגן... אל תעשה עבודה ערבית , תעשה פסיכו' וזהו .. העצלנות עכשיו תעלה לך באי נעימות עוד 3 שנים ... שתגלה שאין לך סטאז' נורמלי אין כמעט מצב שתתקבל לסטאז בביג 4 אם תלמד ברמת גן אני מכיר בודדים שהתחילו במשרד קטן ואח"כ עברו ... אבל זה נחשב עיכוב משמעותי
שני | 22:45  05/12/08
רוב מי שעובד במשרד קטן/בינוני ועובר לגדול רק משלים את מה שנשאר ובפועל לא בזב ז זמן. אתה צריך לתת שנתיים התמחות ואתה לא חייב להתמחות במקום אחד כל השנתיים. לכן למשל ניתן להתמחות שנה במשרד קטן ושנה שניה במשרד גדול פחות שוחק אבל מטרטר
אז מה את אומרת שני? ללכת על רמת גן. כי חשבתי אולי להתחיל ברופין כלכלה וניהול ואז לחתוך בשנה השניה או השלישית לחשבונאות ברופין. לא עדיף?
אלינור | 21:34  20/12/08
בתור מישהי שהתחילה את הלימודים בחשבונאות בר"ג במסלול המשולב אמליץ לך לברוח מהמכללה הזו כמה שיותר מהר. התואר הוא גם ככה קשה ובר"ג מקשים עוד יותר על הסטודנט (לא בכוונה פשוט כל קורס עמוס בחומר) אני כעת לומדת בקריה האקדמית ונהנית מכל רגע (ד"א הייתי אמורה לסיים את התואר - התחלתי את לימודיי לפני 3 שנים בר"ג ובגלל שביזבזתי שם את הזמן כעת אני רק שנה ב' בקריה האקדמית..) כל מי שיצא לי להכיר שסיים את לימודיו באו"פ עשה זאת בלא פחות מ-7 שנים ופשוט חבל על הזמן שלך
סגור