פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

navh | 17:14  09/12/08
אם אני מעוניין ללמוד חשבונאות, כי אני מעוניין להשתכר יפה מאוד . האם זה התחום הנכון? מה רוב רו"ח מרוויחים מעל 15000? האם נכונה השמועה שהעבודה רוטינית , שחורה? או שזה רק לסטאז'רים. חשוב לי גם סיפוק עד כמה שאפשר למצוא במקום עבודה. תודה
רו"ח שרבי איל | 11:35  18/12/08
היי, ההשתכרות תלויה בך, בכישרון שלך, במזל שלך. מקצוע החשבונאות הוא זה שיפתח לך את הדלתות אבל ההצלחה תלויה בך. רו"ח משתכרים שכר גבוהה יחסית אבל כפי שהבנת כבר מהפורום זה תלוי בכיוון וכד'. העניין גם הוא תלוי בך ולאן שאתה מכוון. בחשבונאות יש המון תחומים (כמו ברפואה...) השאלה מה מושך אותך ולאן אתה "נופל". כעקרון תחום הביקורת נחשב יותר רוטיני אולם גם בו אתה יכול למצוא עניין. בד"כ הרוטינה היא בדרג הנמוך (סטאז'ר) אולם עם הזמן אתה מנהל את התיק וזה הופך למעניין יותר. כמו כן יש תחומים אחרים כגון מחלקות כלכליות, מחלקות מיסים, ביקורת פנים, ביקורת חקירתית ועוד ועוד... בהצלחה!
סגור