פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אלינור | 21:25  20/12/08
אני סטודנטית שנה ב' בקריה האדקמית. בשנה א' הייתי בראיון בשלושה משרדים גדולים לתאריך גיוס 2010 אך לא התקבלתי.כעת אני מבינה כי הגיוסים לשנה הנ"ל הסתיימו וכמו כן בגלל המשבר כלכלי המשרדים לא ששים לגייס מתמחים חדשים. האם ידוע לך אם המשרדים ימשיכו לערוך ריאיונות לשנים הבאות (2011) אושיקפיאו גיוסים בגלל המצב הכלכלי? האם יש לי עוד סיכוי להתקבל להיתמחות בשנת 2010 במשרד גדול? אם אתחיל טרום סטאז' כעת במשרד בינוני ותוך כדי אמשיך לנסות להיתקבל למשד גדול האם זה יתרום? והאם בכלל תקופה ארוכה כזו של טרום סטאז' תורמת או שעדיף להתחיל כחצי שנה לפני סיום התואר? אודה אם תתייחס לכל שאלותיי בתודה מראש אלינור
רו"ח שרבי איל | 10:22  23/12/08
היי אלינור, לצערי כפי שציינת המצב היום במשק אינו ברור ולכן קשה יהיה לי להעריך את הסיכויים והביקושים בהמשך. אגב, ישנן ספקולציות לכאן ולכאן. בשנה ב' אינני סבור שכדאי להתחיל טרום התמחות במשרד בינוני או קטן שכן זה עלול לשחוק אותך. אני סבור שכדאי להמתין עם החיפוש להתמחות במשרד בינוני או קטן קצת אחרי תחילת שנה ג' (כך תתחילי את העבודה סמוך לסיום שנה ג'). בד בבד את יכולה לנסות את מזלך במשרדים הגדולים ובתקווה שהעניינים התבהרו ויסתדרו. בהצלחה!!!!
סגור