פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

לימודי מנהל עסקים בהתמחות ראיית חשבון,מה זה אומר?יהיה לי תואר בראיית חשבון?זה מקביל לחשבונאות?? והאם כדאי ללמוד בקריה? תודה מראש
סטודנט באונו | 11:58  30/12/08
זו התמחות בתוך תואר במנהל עסקים ובקריה האקדמית אונו זה דורש עוד שעות וימי לימוד. הלימודים לא קלים אבל מלווים אותך בכל מה שצריך והכי חשוב זה שכל הזמן יש לנו עבודה מעשית ותרגול אמיתי
רו"ח שרבי איל | 16:17  07/01/09
לימודי ראיית חשבון במסלול מנהל עסקים מקנה לך - תואר ראשון במנהל עסקים וההתמחות היא בחשבונאות. לא ברורה לי השאלה במקביל לחשבונאות??! לגבי המלצה אני לא יכול לתת...
דן | 14:37  10/01/09
תואר בראיית חשבון לא יהיה לך..יהיה לך תואר במנהל עסקים...ולגבי הקריה הייתי מציע לך לברר גם במכללות אחרות..לדוגמה במכללה האקדמית נתניה יש תוכנית מצוינת שבנוסף ללימודים ה"רגילים" יש לימודים אינטגרטיביים ואפילו התנסות מעשית.
סגור