פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נטלי | 19:38  05/01/09
הי חבר'ה! אולי מישהו ידע לענות לי על מס' שאלות בחשבונאות בנושא של פקודות יומן? תודה , נטלי
דקל | 15:05  08/01/09
היי נטלי, למען האמת, אני לא מכיר מקומות אחרים, כי מיד נרשמתי במכללת ר"ג, כי הם מזוהים עם התחום החשבונאות כבר שנים. למדתי הנה"ח סוג 2 ואז עשיתי שנה ראשונה בראיית חשבון, יצאתי להתמחות. נכון להיום, אני בהתמחות ומסיים את התואר בעוד 6 קורסים. בקיצור, אני ממליץ לך לבדוק את האפשרויות הקיימות בשוק ותבדקי גם במכללת ר"ג אם חלו שינויים במסלול, למרות שלא נראה לי. בהצלחה, דקל
היי דקל, אני שוקל כרגע לימודים במעללת ר"ג במסלול המשולב, יש לי כמה שאלות כמו האם מתקבלים בקלות לסטאז' אפילו כשלא סיימת את התואר? ואיך 5 המבחנים בסיום השנה הראשונה? אשמח אם תיצור איתי קשר במייל
סגור