פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אדיב | 18:02  31/01/09
שלום לכולם ותודה מראש על כל תגובה, אני רוצה ללמוד ראיית חשבון באונ' בן גוריון בבאר שבע ועם הנתונים שלי כרגע אני לא מתקבל. עומדים בפני מספר אפשרויות והייתי רוצה המלצה למה הכי כדאי לי: 1) יש לי אפשרות לא ללמוד השנה ולשפר מה שאני צריך (בתקווה) וללמוד שנה הבאה 2) יש את האפשרות ללמוד באוניברסיטת בן גוריון בקמפוס אילת ולגבי זה הייתי רוצה לשאול, האם זה אותו הדבר כמו ללמוד בבן גוריון? האם אחרי זה, כשאני הולך לחפש עבודה מסתכלים על תעודה משם אחרת (בשונה ממה שטוענים שם)? 3) ללמוד כלכלה ומנהל עסקים (שלזה אני כן מתקבל) ואז לאחר התואר לעשות הסבה לראיית חשבון. איך זה בדיוק עובד? כמה זמן של לימודים יש להשלים? והאם מסתכלים על זה באותה צורה כמו מי שסיים תואר בחשבונאות?
שרון | 12:51  01/02/09
אם אתה לא יכול להתקבל לאוניברסיטה אז למה שלא תלמד במכללה טובה כמו המכללה למינהל בראשון או הבינתחומי בהרצליה? התארים שלהם לא פחות טובים מבאניברסיטה
סגור