פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

יאיר | 22:29  08/02/09
שלום רציתי לדעת אם מישהו יכול להמליץ על מכללת רופין במסלול חשבונאות , מה רמת הלימוד, והאם יש קושי לבוגרים במציאת סטאג' באחד המשרדים הגדולים תודה
שושו | 10:57  09/02/09
התואר במכללת רופין הוא בכלכלה וחשבונאות אז תחשוב אם אתה רוצה ללמוד גם כלכלה בנוסף לחשבונאות.. הידע בכלכלה יכול להיות יתרון אבל זה יהיה עוד יותר קשה! רופין לא נחשבת בין המכללות הטובות ביותר בתחום החשבונאות.. זה לא אומר שיהיה לך קשה למצוא סטאז' אבל אל תבנה על המשרדים הגדולים. אם תרצה ללמוד במכללה שנחשבת טובה בתחום הייתי ממליץ על המכללה למינהל בראשון או על הבינתחומי בהרצליה. אבל אם אתה גר בסביבה של רופין וחשוב לך שזה יהיה קרוב לבית אז תלמד שם. לשיקולך...
רועי | 11:56  09/02/09
ועוד חשבונאות!! תואר מבוזבז לחלוטין, אני ממליץ לך לא לעשות את הטעות הזו. אם אתה רוצה ללמוד במכללה אז רק- במכללה למינהל או בבינתחומי- וזהו.
חברה... מספיק עם המכללות שקר כלשהו... אתם מביאים עליכם נזק שאין לכם מושג מה ההשלכות שלו... העלות הכספית והזמן שאתם שורפים על תואר שבסופו לא תקצרו את הפירות המיוחלים... פשוט כאב לב... אני קורא לשריפה של כל המכללות שקר באשר הם. לא עוד רופין, לא עוד מכללת איו"ש, לא עוד האוני' הפתוחה... מצעד האיוולת חייב להפסק ! מספר רואי חשבון גדל משנה לשנה, ואין לתופעה הזאת מקום. רק הטובים לטייס, והטובות לטייסים... היתר שילכו למלצר ברופין.
סגור