פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שירן נפתלי | 23:29  02/04/09
אני רוצה ללמוד ראיית חשבון. הפסיכומטרי שלי הוא 657 ובגרותת 94 בערך... אני לא עומדת בתנאי הקבלה של האוניברסיטאות ואין לי 104 אלף שקל להוציא על המכללה למנהל. מה לעשות??
ויקי | 14:30  03/04/09
תלמד ברופין. מכללה עם שכר אוניברסיטאי. תנאי קבלה 630 בפסיכו' בהצלחה
שירן | 14:53  03/04/09
הבעיה היא המרחק..
או לחילופין לחפש מכללות בינוניות ששם יש שכר אוניברסטאי אני לומדת במכללה למנהל ואני משתתפת בפרויקט שנקרא "פרח" שמעניק מלגה של 5000 ש"ח בשנה זה אומנם לא הרבה אבל זה עוזר לי מאוד. אל תשכחי שאת לא משלמת את הכל במכה ככה שזה נוח יותר.
שירן | 16:32  06/04/09
לפי מה שביררתי אני לא זכאית לשום מלגה אבל אם אני אלך על המכללה למנהל אולי אני באמת יעשה פר"ח. כמה שעות בשבוע צריך לתת? אמרת שאת לומדת במכללה למנהל,יש אפשרות לעבוד בזמן התואר?
עדי | 14:11  26/04/09
מכללה חבל על הזמן תשאלי איל שרבי שהוא הרכז שם מרופין את יוצאת עם תואר בכלכלה ולדעתי הכלכלה קשה
סגור