פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני מניחה ששואלים את זה כאן המון אבל בכל זאת אשאל, אני יודעת שמינהל הרבה יותר נחשבת אבל היא גם עולה 60,000 יותר מרופין. רציתי לשאול מה אתם חושבים אם אתם מכירים אנשים שלמדו שם? ואם הם התקבלו לאחד מהמשרדים הגדולים? אני מפחדת שאם אלמד ברופין זה יישב עלי כמו כתם... ושיהיה לי יותר קשה להתקדם בעתיד
בדיוק בגלל הרמה. אלל תתפשרי על המקצוע שלך, לכי למכללה למינהל.
א | 22:06  03/05/09
השכר של רופין מסובסד לא? שכר אוניברסיטאי... או שאני טועה
עוז | 13:42  04/05/09
זה נכון שבמכללה השכר לימוד לא מסובסד, אבל אני יכול לומר בביטחון שהמרצים במכללה הם לדעתי הטובים ביותר כיום ורובם מלמדים באוניברסטאות המובילות. יש לי גם חברים שלומדים ברופין, לא שהם לא מרוצים אבל באמת שאין מה להשוות בין בניהן. המכללה למנהל עולה על רופין בכמה וכמה רמות ולכן גם השם שלה נחשב הרבה יותר, לדעתי זה מאוד חשוב מאיפה מקבלים את התעודה כאשר מסיימים את התואר. בהצלחה
בשוק היא נחשבת הרבה פחות מבוגרי אוניברסיטאות וכך גם אצל המשרדים. גם לעניין השכר, יש הבדלים. לא שווה לשלם שכר לימוד יקר בשביל תואר נחות יותר בשוק. מה גם שאני מכיר רבים במסלול שלא מרוצים מהסגל ומהניכור של המזכירות.
זו אחת הבחירות הכי חכמות שעשיתי בחיים. בשום פנים ואופן לא להתפשר על היוקרה שמציעה המכללה למינהל. אני יכולה לראות זאת בביקוש של המשרדים הגדולים לסטודנטים אצלנו. למרות שזו מכללה, היא יותר טובה בתחום שלה מהרבה אוניבסיטאות... להמשך ייעוץ, תוכלי להגיע אליי דרך הקישור הבא:
יש למכללה למנהל פרויקט שבו אתה יכול לדבר עם סטודנטים שכבר לומדים אם יש לך שאלות על כל דבר שקשור בקמפוס אתה יכול לשאול והם יענו לך קח קישור http://media.colman.ac.il/mentors
סגור