פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

האם אתה סבור שיכולה להיות בעיה מבחינת הגיל (כבר בת 32)בהסבה מקצועית לרו"ח ? אני כמובן מתכוונת מבחינת דרישת המעסיקים בשוק העבודה, שכן כשאסיים את הלימודים עם הסטאז אהיה בגיל37-36. האם אתה סבור שתהיה לי בעיה למצוא גם מקום לסטאז בגלל הגיל?. אשמח לשמוע מניסינך אם יש חשיבות לגיל? והאם אתה ממליץ להתחיל קריירה שכזו בגיל שכזה. תודה
רו"ח אפי לבקוביץ | 12:55  28/02/07
מבחינה מסוימת יש יתרון לגיל וזה קשור ליציבות המועסק. על כן אני חושב שבהחלט ניתן גם בגילך לבצע הסבה. כמו כן התואר עצמו יפתח בפנייך אופציות תעסוקה רבות ולאו דוקה בתחום החשבונאות. בהצלחה
ליהי | 10:41  01/03/07
תודה על התשובה, אבל מבחינת יציבות המועסק- סיימתי בימים אלו תואר שני במדעי החיים אך בתחום זה אין הרבה הצע. כפי שאתה מבין תחום לימודי לא תורם ללימודים ברו"ח לכן אבקש אם תוכל להתייחס מניסיונך, האם מעסיקים לא ירמו גבה ויראו זאת כחוסר יציבות? היום הרבה פונים ללימודי כלכלה רו"ח,אתה לא חושב שעקב התחרותיות שתהיה עוד 3 שנים יעדיפו בני 25 שסיימו ללמוד על פניי? תודה מראש
סגור