פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

קראתי את השרשור הקודם אבל הוא עדיין לא עזר לי, התקבלתי ללימודי כלכלה-חשבונאות בבר אילן אבל אני שוקל ברצינות ללמוד במכללה למנהל. ההתלבטות שלי נובעת מכך שבחשבונאות יש למכללה למנהל שם מאוד טוב לפי מה שהבנתי ובשיחות עם 4 סטודנטים בבר אילן ציינו בפני שרמת המבחנים שונה באופן מוחלט מרמת הלימוד בקורס, ושהמרצים שם ממש לא משקיעים. משיחה שניהלתי עם רואה חשבון נאמר לי שאין חשיבות למקצוע שלומדים עם ראיית חשבון. אני מעוניין לשמוע חוות דעת נוספת! , האם בתור מועמד בעל נתוני קבלה גבוהים ישתלם לי ללכת למכללה למנהל? מבחינת רמת לימודים ורמת שכר עתידית
רוני | 16:20  12/06/09
אוניברסיטת בר אילן נחשבת ברמה גבוהה יותר מהמכללה למנהל בחשבונאות. שכר של בוגי אוניברסיטאות גבוה משל בוגרי מכללות. השכ"ל נמוך משמעותית. לדעתי תעשה טעות אם תלך ללמוד במכללה למנהל אבל שיהיה בהצלחה.
סגור