פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום אני אובד עצות. בכל מקום ששאלתי, ומכל האנשים שאיתם דיברתי לא הצלחתי לבנותתמונה בהירה של המציאות. מבחינת הנתונים האישיים שלי, אני מסוגל להתקבל לאוני' הגדולות שזה תמיד עדיף, אבל מצד שני קורץ לי מאוד המכללה למנהל, שם שמעתי שיש מלגות נדיבות (אפילו לימודים חינם) והחיבור לשוק ההתמחויות הוא אחד הטובים. אבל מצד שלישי משיהו אמר לי ששם קשה להשיג סטאזים ואילו על בוגרי האוני' כולם קופצים. מה עושים עם כל זרם המידע הסותר והמנוגד הזה?! תודה
אלון | 22:23  16/08/09
אוניברסיטה תמיד עדיפה ואל תעשה את הטעות ללכת למכללה אם אתה עומד בדרישות. מבחינת מכללות המכללה למינהל מצויינת ואחת הטובות ך היא לא מתקרבת לרמות של אוניברסיטת ת"א, עברית בר אילן ובן גוריון. ככה זה גם בסטאז' בביג 4, הרוב המוחלט הוא מהאוניברסיטאות והמסה הגדולה משם. כדי לקבל זימון לביג 4 למיונים ממכללות אתה צריך מינימום ממוצע 90+, באוניברסיטה מספיק 80+. גם היוקרה של האוניברסיטאות רבה יותר. לך על אוניברסיטה אחי ואם יש לך תנאי קבלה אז לת"א, הם משמעותית יותר חזקים מכל אוניברסיטה אחרת בתחום ראיית החשבון.
תודה על התשובה, אבל אני עדיין בספק- אנשים רבים אמרו לי שלגבי סטאזים המכללה למנהל נחשבת כמו בר אילן, כשהיתרון המשמעותי הוא באמת של העברית ות"א.
שזה לגיטימי שכל אחד ימליץ על המוסד שבו הוא לומד. השאלה אם אמרו לך את זה במשרדים עצמם, תרים אליהם טלפון ותשאל, אתה תראה. יגידו לך אוניברסיטה בודאות. במשרד שאני מתמחה יש רוב מוחלט מהאוניברסיטה ובודדים מהמניהל בינתחומי וקריית אונו, זה הרכב האנשים אצלנו ברובו המוחלט. ת"א והעברית הן רמה בפני עצמן, זה ברור, הן הכי נחשבות הכי יוקרתיות האנשים משם מגיעים לתפקידים הכי בכירים ומשם יש לך את הסיכויים הגבוהים ביותר לסגור סטאז בביג 4.
אני יודעת | 13:58  07/09/09
והיא שאני מכירה כאלו שלמדו באת"א עם ממוצע 80+ ולא התקבלו לשום ביג 4 ולא 5 ובוגרי מכללה למנהל כן. ( אני לא ממכללה) מי שמתקבל לביג 4 בהחלט יש לו סיכוי להתקדם אך אין זה אומר שרק בוגרי את"א או העברית שהתקבלו לשם.. ומקבלים מכל האוני' לשם. ושנית, אוני' אכן עדיף על מכללה למנהל אבל כבר נוכחתי לראות בתחום זה וגם בתחומים אחרים בוגרי מכללות מסודרים... אז לסיכום מה שחשוב זה מוניטין ולמכללה למנהל בראשל"צ יש ,ציונים בשמיים וכמובן כריזמה. מעבר לכך זה ידוע שבאת"א רוב המרצים מקסלמן ולכן הבוגרים לרוב עושים שם סטאז... למכללה למנהל גם יש מרצים ממשרדים מובילים... ובקיצור הכל קשרים
סגור