פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נמרוד | 19:38  27/09/09
שלום איני יודע אם השאלות האלו רלוונטיות לפורום הזה, אז סליחה מראש. במידה ואינן מתאימות אנא הפנו אותי לפורום הרלוונטי: 1) מדוע יש הבדלי כניסה כאלה גדולים בין אונ' תל אביב ירושלים ובאר שבע? האם ידוע שאונ' אחת היא עדיפה על השנייה? 2) מה הם האפשרויות לתואר דו-חוגי המערב בתוכו חשבונאות? 3) על מה מדובר כאשר מזכירים תמיד את הביג 4? 4)האם יש מקומות נחשבים במיוחד ללימודי תואר חשבונאות? (בעדיפות שילוב של כלכלה) תודה רבה לכל עונה וצום קל!
בוגי | 18:40  28/09/09
1. בוודאי אך ההבדלים לא נובעים מזה רק אלא בגלל הביקוש וככל שהביקוש גדול כך גם עולה רף הקבלה כדי לסנן אנשים. אוניברסיטת ת"א מספר 1 בארץ ללימודי חשבונאות, הבוגרים שלהם הכי מצליחים, הכי הרבה תלמידים מגיעים משם לביג וכו, לאחריה מגיעה אוניברסיטה העברית בירושלים, בר אילן, בן גוריון וחיפה. ת"א וי-ם הם רמה בפני עצמה והן עדיפות בהרבה משאר האוניברסיטאות בגלל היוקרה והשם בשוק החשבונאות. 2. לתואר דו חוגי בעברית אתה יכול ללמוד חשבונאות עם כל מקצוע שבא לך, כנ"ל גם בת"א נדמה לי, בבן גוריון מאפשרים חשבונאות אך ורק עם כלכלה. 3. הביג 4 (או במשמו המתוקן הביג 5) זה 5 משרדי הרו"ח הגדולים בארץ. 4. אוניברסיטת ת"א עברית בר אילן בן גוריון חיפה בסדר הזה.
אני | 20:18  28/09/09
לת"א יש שם כפי שיש לה שם בהרבה תחומים למה? זה אזור המרכז והביקוש גבוה לכן נוח לעלות רף... לגבי המקום הכי טוב אפשר להסתכל במועצה ולראות אחוזי מעבר ואין הבדלים משמעותיים בין האוני'. שלישית, יש לי כמה חברות שלמדו באת"א ולא התקבלו לשום ביג 4 אפילו עם ממוצע גבוה. רביעית, מקבלים לביג 4 גם מהממכללה למנהל... חמישית, לביג 4 מתקבלים על סמך אישיות ולא משנה האוני'.... בקיצור אם ל א תתקבל אוני' תלך למכללה למנהל ואתה מוזמן גם להיכנס לאתר מא"יה שם יש דוחות כספיים של חברות ולראות מי החשב ובאיזה מוסד למד... בהצלחה
אני | 20:21  28/09/09
זה כי המרצים הם מהמשרדים ולא מהאקדמיה ולכן יש רשת קשרים... כלומר סטודנטים " מועדפים" לביג 4 אבל באמת שלא כולם מתקבלים....וזה גם לא נורא.. יש כאלו שהתקבלו ואחרי שנה עברו למקום אחר להתמחות.... ויש שעשו התמחות בסתם משרד ואח"כ עברו לגדולים... בכל מקרה גם אני התעניינתי והזהירו אותי שזה מקצוע חרא!!!!! הן בלימוד עצמו= חומר הלימוד והן בעבודה עצמה... כל מי שעובד טוען שזה משעמם...
אם עד עכשיו לא הבנת...
מישהו דיבר על מכללה? מה את דוחפת מכללה? שאלו על אוניברסיטה וענו תשובה על אוניברסיטה, די ליחצן את המקום הפח הזה ולהשוות אותו לאוניברסיטאות, הבנת אחת שיודעת?
דיברתי על אוני' ולמדתי באת"א לידיעתך;!!!!! בגלל זה אני יודעת... שכן מרבית מחברייי לא התקבלו לגדולים אז????
נמרוד | 18:26  29/09/09
סגור