פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום לחברי הפורום הנכבד, אני עו"ד במקצועי, ואני שוקל ברצינות לימודי חשבונאות. רציתי את עזרתכם, עד כמה קשים הלימודים לי לא הגיע מרקע ריאלי מהתיכון/לימודים אקדמיים? האם הקורסים הם עד כדי כך זוועתיים? האם ישנה הכוונה עזרה למתקשים? אני בן 29, האם זה מאוחר מידי? המסלול ארוך מדי? כל תגובה תתקבל בברכה בברכת חג סוכות שמח אסף
אנה | 14:37  07/10/09
בטח שלא בגיל 29! צריך שתהיה לך נטייה ריאלית, אבל אתה לא חייב לבוא מתואר למתמטיקה. כן צריך להבין שזה דורש הרבה למידה ועבודה קשה. אם מקצועות ריאלים באים לך יותר בקלות מה טוב, ואם לא - זה לא משהו שאי אפשר לפתור עם עבודה והתמדה. ממליצה לך לבדוק את המסלול בקריה האקדמית אונו כדי להתאים גם לחיי היום יום וללימודים. בהצלחה!
אסף | 21:43  07/10/09
יש לך באוניברסיטת בר אילן ובת"א מסלולים לבעלי תואר אקדמי שמקצרים את התהליך. לדעתי, עדיין תצטרך לעשות התמחות של שנתיים ולעבור 2 בחינות מועצה שכולם חייבים לעבור. (מהשאר תקבל פטור). המסלולים האלה תובעניים והלימודים דורשים תרגול רב ושינון של חומר. מעניין זה עניין סובייקטיבי. בסופו של דבר בכל מקרה כל אחד בוחר במה שמתאים לו. היתרון הוא מגוון האפשרויות שפותח בפניך רישיון רו"ח. מה גם שמשפטים עם חשבונאות נותן יתרון אדיר. בתחום של מיסים ומקצועית נראה לי יהיה לך יתרון גדול.
אני | 11:21  10/10/09
שמי שלא מתקבל למשרד גדול.... נתקע בקטן ואז???. איזו עבודה זו??? בכלל לא עושים דוכס לחברות.... עובדים כשכיר בשכר נמוך... ומי שעובד בחברה לא רואה אור יום .והכסף?? מס הכנסה לוקח חצי... בגיל כזה לא כדאי הסבה... אלא להמשיך עם מה שהתתחיל ולהתקדם... כל מי שלומד רו"ח זה רק בגלל כסף ולא קורסים מרתקים ובסוף חלק גדול נשבר
רו"ח שרבי איל | 15:38  21/10/09
הלימודים אינם קלים וגם ארוכים יחסית (4 שנות לימוד ושנתיים סטאז שניתן להתחיל החל מהזכאות לתואר - 3 שנים), אבל הם לא בלתי אפשריים הכל תלוי בהשקעה מוטיבציה (ושכל..). לגבי עזרה אני לא יודע לגבי כל מוסד וזה גם תלוי באופי הבעיה אך מנסיוני במהלך הלימודים מתגבשות קבוצות לימוד שמסייעות והסטודנטים מסייעים אחד לשני. מאוחר מדי?! זה תלוי בך....
סגור