פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

tommy | 06:39  20/10/09
שלום לכולם מה דעתכם על לימודי חשבונאות וכלכלה באונ' פתוחה ?
אני התחלתי שם חשבונאות, הבנתי מהר מאוד שזו טעות אנוש. ומיד עברתי לקריה האקדמית אונו. ולו רק בגלל היחס שאתה מקבל שהוא הכי טוב מכל החברים שלי שלומדים בכל המקומות האחרים. אלוהים ישמור בנאדם... תעשה לעצמך טובה ותשכח מזה מהר!
אתי | 07:14  26/10/09
יש סיבה מיוחדת?
כנרת | 10:49  27/10/09
בטח, בגלל המון סיבות. קודם כל הם מתייחסים אלייך ממש רע.. ממש ממש רע. עכשיו, אני לא אומרת לפרוס לך שטיח אדום בכניסה, אבל מינימום של כבוד אין. אם נגיד יש לך איזושהי בעיה אישית ואת צריכה שיתגמשו עבורך - אין כלום, הם לא רואים בעיניים. זה פשוט נוראי, באמת. גם המרצים לא רואים אותך ממטר... אין דבר כזה לפנות אליהם, אין דבר כזה להסתכל עליהם אפילו. פשוט כל האווירה היא לא נעימה בעליל. העדפתי לשלם טיפה יותר ולקבל יחס כמו בנאדם בקריה האקדמית אונו, זה כל כך משפר את החוויה הלימודים שזה אפילו לא להאמין
יואב | 02:23  22/11/09
די עם קרית אונו יש עוד מקומות
סגור