פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

בני | 03:58  02/12/06
שלום רב, אני מתענין בלימודי רו"ח להמשיך את זה מהתיכון סיימתי השנה יב בגרות מלאה מגמת כלכלה וניהול.. אנני מתגיס לצערי פטור רפואי כמו כן ש"ל נמנע ממני עקב המלחמה לא מצאו מקום אי לכך אני מתחיל לימודי הנ"ח וחשב שכר לעבוד בתחום אחכ ולהמישך את זה לרו"ח.. השאלה הגודלה יש לי פסיכו 640 ממוצע בגרות 90 בצפון אין ממש איפה ללמוד חוץ מהפתוחה וחיפה שם הדירשות הם אסטורונומיות.. אני גם מחפש שכר לימוד אוניברסיאי נורמלי ולא 26 לשנה כמו המכללה למינהל.. המקום שמצאתי הוא מרכז אקדמי רופין... איך הוא טוב? שמעתי הרבה מהאו' העברית באים לשם ויש לו אחוזי הצלחה גבוהיים? האים התלמידים מגיעים לביג 4 סומך שמוממך וכל הבבלט <?. תודה
רו"ח אפי לבקוביץ | 10:24  05/12/06
אינני מכיר לעומק את רופין אבל להערכתי מדובר במקום טוב. לגבי התמחות בארבעת המשרדים הגדולים ובכלל - מבחינת הקריטריונים שמחפשים - יש חשיבות גבוהה מבחינת הציונים והכישורים של המועמד ופחות דגש על המקום בו למד המועמד. בהצלחה
רחל | 11:26  14/12/06
אני חולקת על דעתו של רו"ח אפי, אכן יש חשיבות גדולה למוסד שבו למדת .
פולט | 14:59  14/12/06
גם אני חולקת על דעתו של רוח אפי יש חשיבות לכשורים ולציונים ויש חשיבות גדולה לא פחות למוסד שבו למד וסיים הסטודנט
הילה | 10:38  07/12/06
היי גם אני במצב כמעט כמו שלך (מבחינת ציונים), בדיוק בררתי גם על מכללת רופין ואמרו לי שהיא באמת טובה בתחום, אבל שכר הלימוד שם בערך 25 לשנה כמו במכללה למנהל ובבינתחומי.
אתי | 13:36  14/12/06
לפי ברורים שמעתי שהמכללה למנהל מובילה בשוק בתחום החשבונאות
סגור