פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

עדי | 18:35  12/04/07
שלום, אני סטודנטית שנה שלישית באוניברסיטת ת"א למשפטים וחשבונאות. אני מתחילה סטאז בחשבונאות באוקטובר הקרוב ואינני מעוניינת לעסוק במיסים. רציתי לשאול האם כדאי לי אחרי הסטאז' בחשבונאות לעשות גם סטאז' במשפטים? האם הדבר יתרום מבחינה מקצועית/תעסוקתית בהנחה שאני מתכוונת ללכת למחלקת ביקורת?
רו"ח אפי לבקוביץ | 16:07  17/04/07
השאלה היא לא אם את רוצה לעסוק במיסים, אלא האם את רוצה להיות גם עו"ד ולעסוק בעריכת דין. ישנם רו"ח רבים שלמדו משפטים ונשארו משפטנים כיוון שזה תורם לידע להבנת חוזים ותהליכים, אולם הם אינם רוצים לעבוד כעו"ד. הידע תמיד יכול לעזור ולשמש אותך בעבודתך כמבקרת, חוזים והסכמים בחברה, יחסים משפטיים בין צדדים וכד', שלך כמשפטנית יש יתרון, וכל זאת מבלי להיות עו"ד. כשם שהחשבונאות רחבה כך גם משפטים והשילובים רבים, את צריכה לשקול מה יותר מעניין ולמה את יותר נמשכת ואז להחליט. יתכן שתאמרי לעצמך שכדאי להשקיע עוד מאמץ ותעשי התמחות כי" אולי נרצה להיות.../ אני לא בטוחה....". ובכך תשאירי את כל האופציות פתוחות. בהצלחה
סגור