פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נילי | 12:06  01/05/07
אתה הגדרת את העבודה 8-18 כרו"ח זוטר, אשמח לשמוע אילו תפקידים יכול למלא רו"ח זוטר ומה זה שכר סביר עפ"י הגדרתך? . עפ"י תשובתך אוכל להבין את המשמעות הכרוכה בעבודה 8-18 ואם כדאי לי להיכנס לתחום זה. ברור לי זמן והשקעה קשורים גם להכנסה אך פעמים אפשר גם להסתפק בפחות זמן ובהכנסה עדיין יפה(הכנסה יפה זה אינדווידואליומשתנה מאדם לאדם) אשמח לשמוע מהו השכר בממוצע לאישה בתחום זה בעבודה 8-18 משום שאני שוקלת הסבה מקצועית מרוקחות וחשוב לי לדעת אם זה ישתלם . (ברור לי שאצטרך שנתיים סטאז') תודה וכל טוב
רו"ח אפי לבקוביץ | 11:20  02/05/07
חשוב להבין שהכר הממוצע משתנה ממשרד למשרד ומעובד לעובד. שכר ממוצע בד"כ נע בין 8,000 ש"ח ל- 10,000 ש"ח - יכול להיות שכר נמוך יותר במשרדין קטנים ושכר גבוה יותר במשרדים גדולים. העניין תלוי גם במחלקות השונות ובשעות העבודה. בהצלחה
סגור