פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

באוקטובר הקרוב (2007), אני מתחילה ללמוד לתואר ראשון לראיית חשבון במכללה למינהל. למנוסים ולמבינים שביניכם, 1. עד כמה זה אפשרי לשלב עבודה עם לימודים- לתואר הספציפי הזה? 2. כמה פעמים בשבוע אפשרי וניתן לעבוד? (לפי עדויות מהשטח הבנתי שקשה מאוד מאוד מאוד... ואפשרי לעבוד בלחץ 3 פעמים בשבוע) אני נמצאת כרגע בהתלבטות לגבי מקום העבודה שלי (חברת פלאפון), ואני לא יודעת אם שווה לי לעזוב אחרי וותק של שנתתים וחצי אשמח לתשובה בהקדם, הדסה
רואה חשבון | 18:29  12/05/07
אני אמנם לא למדתי במכללה למנהל אבל אני יכול להגיד לך שלאורך שנים א'-ג' עבדתי לפחות 3-4 פעמים בשבוע בעבודות שונות ובשנה ד' עבדתי 4 ימים בשבוע כמתמחה עם המון שעות מרוכזות לכל יום. כל זאת למרות שלא החסרתי כמעט אף פעם. זה מאוד תלוי במערכת שלך וצורת הלימוד שאת מייעדת לעצמך. אם את יותר טיפוס של המון תרגול בכתב אז את צריכה יותר שעות לימוד בבית. אני למשל נכחתי בשיעורים וניסיתי להתמודד עם שיעורי הבית בסופי שבוע (ברמה בסיסית ולא בהיסטריה) ולפני בחינות הייתי לומד מקריאות של תרגילים ופתרונות בלבד. אם יש דברים נוספים שאת מעוניינת לדעת, לשאול את מוזמנת להשאיר אימייל או פרטים ואני אצור איתך קשר. בהצלחה
אורית לנצמן | 09:51  13/05/07
אני אמנם לא לומדת במכללה למנהל אלא בקריה באונו אבל אני יכולה להגיד לך שאם תצליחי לארגן לך מערכת נוחה ותתכנני את הזמן שלך כמו שצריך, אז לא תהיה לך בעיה לשלב עבודה עם לימודי ראיית חשבון.
רו"ח אפי לבקוביץ | 11:13  17/05/07
ישנם הרבה מוסדות לימוד המאפשרים שילוב עבודה ולימודים בהתאם למסלולים השונים. עלייך לבדוק במוסד בו הנך מעוניינת ללמוד את המסלולים המוצעים, כך שתוכלי לשלב בין העבודה ללימודים. בהצלחה
אור | 15:39  31/05/07
קודם כל שיהיה המון בהצלחה.... אני לומד במכללה למנהל שנה ג' והאמת שהתשובה לשאלה שלך די לא פשוטה כי זה מאוד תלוי בך וברמת הקליטה שלך בשיעורים,תירגולים וכו'. אני מכיר הרבה שבקושי מגיעים לשיעורים ואף פעם לא עושים ש.ב ועדיין מצליחים לעבור בחינות ואפילו בציונים נאים וכל זאת בשילוב עבודה ולעומתן אחרים שמשקיעים ואף לא עובדים ועדיין מתקשים ככה שאל תצפי שמישהו יוכל לתת לך תשובה חד-משמעית.הכל תלוי כבר בך. בכל אופן לטעמי אפשר בהחלט לעבוד ואפילו מעבר ל-3 ימים בשבוע (מה גם שהשכ"ל די מחייב לכך)והתקופה הלחוצה באמת לפחות מבחינתי היא תקופת המבחנים שאז באמת עסוקים בלימוד אינטנסיבי. מקוה שעזרתי כמה שאפשר....
סגור