פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

לרו"ח איל | 14:17  23/09/07
האם עבודת הביקורת נחשבת לעבודה שחורה ומשעממת? הבתי שהרבה הולכים ללמוד רו"ח במטרה לעעסוק לאו דווקא בביקורת אלא כמנהלים (חשב וכו'). האם לתפקידי חשבות צריך לעבור מבחני מיון כמו דינמיקה קבוצתית?. האמת שאני טיפוס יסודי ופרפקציוניסט אהל לא מתאימה לניהול ברמה שמתאים לי להיות חלק מקבוצה ולא מעליה.. לאור זאת הייתי שמחה לשמוע קצת על עבודת רו"ח בתחום הביקורת, שעות עבודה, שכר ממוצע אפשרות גיון? תודה
רו"ח איל שרבי | 12:27  25/09/07
1. שעמום הוא עניין סובייקטיבי, ראיתי רו"ח שעבודת הביקורת קוסמת להם ומעוררת בהם עניין אדיר וראיתי כאלו שלא יכולים לעבוד ולו שעה אחת. אני סבור שזה תלוי באופייך, תלוי בחברות שקיבלת לעשות בהן ביקורת ותלוי במשרד (עד כמה הוא מפרגן, חבר'ה תומכים אוירה וכד'), לא תדעי עד שתנסי.... 2. ישנם רו"ח שהרישיון הינו מקפצה לדרגות ניהוליות ולכן הם עובדים כמבקרים (לרוב במשרדים הגדולים) זמן מה ואז "יוצאים החוצה". 3. דינאמיקה קבוצתית וסגנון ניהול תלוי מאוד בארגון שאליו את עובדת, קחי בחשבון שככול שהארגון גדול יותר ומסועף ישנם מעמדות וההיררכיה ברורה כאשר הארגון קטן הכול יותר אינטימי (בד"כ...). 4. תחום הביקורת הוא רחב ומגוון ולכן שוב כפי שכבר אמרתי תלוי לאיזה משרד התקבלת אילו חברות קיבלת (ציבוריות, פרטיות, עמותות...)כל זה משפיע על שעות העבודה שכר וגיוון. אם תתני לי קצת יותר פרטים אולי אוכל לסייע לך יותר.
סגור