פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נינה | 12:53  29/09/07
שלום לכולם! אני מעוניינת ללמוד ראיית חשבון אבל אני נורא מתלבטת בין 2 מקומות - "אוניברסיטת ת"א" או "הקריה האקדמית באונו" אני יודעת שרו"ח איל לא יוכל לענות על כך כי אסור לו להמליץ על מקום מסוים אבל אשמח לתשובה מסטודנטים שלומדים באחד מהמוסדות כדי לשמוע חוות דעת ומה עדיף איפה יש מרצים טובים יותר ? היחס אלייך בתור סטודנט טוב יותר ? ואצל מי התואר נחשב יותר ? אשמח לקבל תגובות תודה רבה רבה מראש!
רו"ח איל שרבי | 15:44  07/10/07
כאמור לצערי אינני יכול להמליץ
ליאור | 08:55  08/10/07
ברור שמשרדים מעדיפים בוגרי אוניברסיטה על בוגרי מכללה..על תחשבי פעמיים אפילו. זה יותר מאמץ ויותר תחרות אבל שווה בטווח הארוך
אבל מה זה משנה | 15:58  08/10/07
העיקר שהיכן שאתה למדת מלמדים לכתוב - אל ב"ע"...
יעל | 23:33  11/10/07
התשובה חדש משמעית באוני' מעיקים מעדיפים את הבוגרים ובייחוד ת"א (אני לא ממציאה, כתוב היה בעיתון) מבין המכללות המועדפת היא המכללה למנהל אפילו מדורגת יחד עם האוני'.
סגור