פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רו"ח איל שרבי | 11:37  10/10/07
אני לא יודע אם כל, אבל הרוב כן.
רואה חשבון צעיר | 14:12  10/10/07
אני עובד באחד ממשרדי הביג 4, מחזיק ברשיון כמה חודשים ומרויח 7000 ש"ח ברוטו לפני נוספות. מצד אחד אני מרגיש שזה מעט למרות שאין לי אינדיקציה לגבי עמיתים במשרד כיוון שאסור לנו לדבר על משכורות ומצד שני מקבלי ההחלטות טוענים שאלו התנאים פחות או יותר לכולם (מה שאני חושד שלא נכון) ושזה יסודר בדיון שכר הבא. השאלה שלי היא האם לדעתך השכר משקף את מה שמרויחים רואי חשבון טריים במשרדי הביג 4 וכמה לדעתך ניתן יהיה לדרוש בדיון שכר שיהיה עוד מס' חודשים? אני בינתיים מרגיש טיפה מנוצל וחשוב לי לקבל דעה אובייקטיבית
Digg It! del.icio.us מרלין - קישורים ממומנים המכללה למסחר ראשל"צ הרצאת מבוא חינם למסחר במניות בהנחיית רובי סלם www.tradingcollege.co.il קורסי ניהול ברחובות נותרו מקומות אחרונים לקורסי הכשרה ניהולית באוקטובר לחץ כאן סוחר מטח נהג בזהירות פתח חשבון במטח24 וקבל רכב צמוד לכל תקופת המסחר!!! מטח 24 מהפכה בשוק ההון! ניהול תיקי השקעות ללא עמלת קנייה ומכירה! חיים בוקאי ביטוח רכב AIG חסוך מאות שקלים בביטוח הרכב של AIG. קבל הצעה עכשיו www.aig.co.il השוואת מנהלי תיקים קבל הצעות אטרקטיביות ממנהלי תיקי השקעות מובילים www.bankrate.co.il מרלין-מקם אתרך כאן גלובס בסלולר כל מבזקי גלובס בSMS - להרשמה קו חדשות העסקים בזמן אמת של גלובס 057-7202020 לרכישת מידע עסקי על החברות Digg It! del.icio.us מרלין - קישורים ממומנים המכללה למסחר ראשל"צ הרצאת מבוא חינם למסחר במניות בהנחיית רובי סלם www.tradingcollege.co.il קורסי ניהול ברחובות נותרו מקומות אחרונים לקורסי הכשרה ניהולית באוקטובר לחץ כאן סוחר מטח נהג בזהירות פתח חשבון במטח24 וקבל רכב צמוד לכל תקופת המסחר!!! מטח 24 מהפכה בשוק ההון! ניהול תיקי השקעות ללא עמלת קנייה ומכירה! חיים בוקאי ביטוח רכב AIG חסוך מאות שקלים בביטוח הרכב של AIG. קבל הצעה עכשיו www.aig.co.il השוואת מנהלי תיקים קבל הצעות אטרקטיביות ממנהלי תיקי השקעות מובילים www.bankrate.co.il מרלין-מקם אתרך כאן גלובס בסלולר כל מבזקי גלובס בSMS - להרשמה קו חדשות העסקים בזמן אמת של גלובס 057-7202020 לרכישת מידע עסקי על החברות http://www.globes.co.il/serve/globes/docview.asp?did=1000257310&fid=3004
השכר אמור לעלות ל-10000 מינימום
רו"ח איל שרבי | 15:31  14/10/07
זה מאד בעיתי להמליץ לך כאשר אני לא רואה את התמונה המלאה. אני חושב שתוכל להעריך לבדך את השכר שאתה יכול לדרוש, נכון שיש חיסיון על השכר של עמיתיך אולם רמות השכר במיוחד בשלבים שלך די ברורות וידועות, הסכמי השכר הגבוהים והבעייתיים לא קיימים בדרגות שלך ולכן אין לך הרבה מרווח לדרישה. אני ממליץ לך גם לשאול חברה' שעזבו את המשרד הם לבטח יודעים את דרגות השכר בשלב שלך והם לא ישמרו על חיסיון בד"כ. אני ממליץ לך לפני שיחת השכר לבדוק איך אתה ביחס לאחרים, מה מעמדך, מה מקצועיותך, מה שביעות הרצון ממך, אם אתהה יכול להעריך כמה הכנסה מקבל המשרד ממך ביחס לשכר שלך וכד' אז תוכל לעמוד על המקח טוב יותר. בהצלחה!!
סגור