פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שוקי | 17:52  02/11/07
אני מעוניין להתחיל ללמוד חשבונאות. תהיתי אם תוכל לדרג לי את המוסדות האקדמיים (כולל מכללות) לפי הרמה שלהן? בפרט, איפה עדיף, האוניברסיטה העיברית או המכללה למנהל?
חגי שם טוב | 20:50  03/11/07
שלום, לשאלתך יש מספר פנים שיש להתייחס באופן ספציפי. ישנם מספר רב של מוסדות אשר מכשירות את הסטודנט לקבלת תעודה מלשכת רואי חשבון, אך יש להתייחס באופן פרטני על מנת להבין את היתרון של תואר אחד על פני השני. לעניות דעתי, כרו"ח אשר מודע למצב החברות הגדולות הן בסקטור הפרטי והציבורי, אני טוען בוודאות שישנו יתרון כמעט מוחלט לאוניברסיטאות (תלאביב והעברית) בקבלת הסטודנטים בחברות הגדולות. המכללה למנהל הינה מכללה מצוינת, אך מכיוון שדרישות הקבלה נמוכות מאוניבסיטאות, ישנה העדפה מראש לאוניברסיטאות הספציפיות.
איתי | 10:12  04/11/07
אבל אני הייתי הולך למכללה למנהל למרות שלימודים באוניברסיטה יותר זולים כי כמה מהחברים שלי למדו שם והיה להם יותר קל למצוא עבודה אחר כך
דני | 16:51  04/11/07
אני לומד בקריה האקדמית בקרית אונו התמחות בחשבונאות ואני מאוד ממליץמכל הבחינות
רו"ח איל שרבי | 17:04  04/11/07
לצערי אינני יכול לענות על שאלה זו...אל תשכח אני משוחד ומכיר את המסלול של הקריה האקדמית אונו בו הנני מלמד ומשמש כרכז ההתמחות...
רועי | 16:57  06/11/07
אולי תוכל להגיד להגיד לי איך הרמה של המכללה למנהל?
סגור