פורום שיווק ופרסום-לקריאה בלבד

בהנהלת: ד"ר עופר צלרמאיר  |  מסר למנהל/ת הפורום
כיום בעידן האינטרנט המדיה והפרסום האפשרויות רבות. לכן אנחנו כאן לתת לכם מענה לשאלות. מהם תנאי הקבלה? מועדי הפתיחה, תואר בשיווק ופרסום לתואר שני, לימודי ערב? היכן לומדים? אפשרויות תעסוקה? כל זאת ועוד בפורום שיווק ופרסום

ד"ר עופר צלרמאיר

ד"ר עופר צלרמאיר, ראש ההתמחות בשיווק ופרסום בקריה האקדמית אונו

נעמה | 09:54  23/09/09
רציתי לדעת איפה ניתן ללמוד לתואר בתקשורת אך ללא ניהול. אלא תואר שמתמקד יותר בפרסום, שיווק, תקשורת שכנועית, דוברות ומדיה.בנוסף האם מוסדות אלא דורשים פסיכומטרי או שניתן להתקבל גם בלי.
דר עופר צלרמאיר | 19:09  26/09/09
ניתן ללמוד "תקשורת נטו" בחוגים לתקשורת באוניברסיטאות. גם בחלק מהמכללות קיימים מסלולים כאלו. בדרך כלל נדרש פסיכומטרי. יש לברר מול כל מוסד ומוסד האם יש תנאים חריגים - כגון ציוני בגרות גבוהים - אשר בהתקיימם ציון הפסיכומטרי מתייתר.
מעיין | 12:09  27/10/09
הייתי מאוד שמחה אם תוכל לחדד את תשובתך בהקשר לשאלה של נעמה. גם אני כמו נעמה פחות מתחברת לתחום הניהול (בעיקר בגלל תחום המתמטיקה והכלכלה שנכללים בתואר זה) לכן הייתי מאודד שמחה אם היית יכול יותר לפרט, אם בכלל קיים מוסד שמעניק תואר בנושאים שנעמה הציגה, ולא רק חוגים באוניברסיטאות.(יעזור לי אם תוכל לתת דוגמאות של מוסדות כאלה) תחום השיווק והפרסום מאוד מעניין אותי אך מרתיע אותי שבכל המקומות שביררתי תואר של שיווק ופרסום תמיד מלווה בתואר בניהול או במנהל עסקים. תודה רבה על עזרתך. מעיין
מה עם המסלול האקדמי המכללה למינהל? יש להם לימודי תקשורת, לא נראה שהם משולבים עם ניהול.
סגור