פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אמיר | 14:20  21/03/08
היי שרון, רציתי לדעת אם פרט לאתרי המכללות והאוניברסיטאות, יש איזשהו אתר שמדרג את לימודי התקשורת בארץ? תודה
שרון אשכנזי | 18:25  23/03/08
הי אמיר לא הבנתי את השאלה. אתה מתכוון לדירוג מבחינת טיב הלימודים? איזה מוסד הוא הטוב ביותר? שרון
אמיר | 21:36  03/04/08
כן שרון, מעין אתר שמדרג את איכות הלימודים במוסודות השונים, שמתמקד בצורה פרטנית בתקשורת ואוסיף שאלה על הדרך, מהן האופציות ללימודי תקשורת בחו"ל והאם זה קביל בארץ?
שרון אשכנזי | 09:18  15/04/08
הי אמיר אני לא מכירה אתר שמדרג מוסדות לימוד וגם אם במקרה הייתי נתקלת באתר מסוג זה לא הייתי סומכת על דירוג של מקור אנונימי. אני הייתי ניגשת למוסדות השונים לפגישות ייעוץ ולימים פתוחים והייתי מתרשמת באופן עצמאי ואישי מכל מוסד ומוסד ולומדת על היתרונות והחסרונות אם קיימים. מבחינת הלימודים בחו"ל, קביל על ידי מי? התעשייה? מוסדות הלימוד השונים על מנת להמשיך לתואר שני? שוב תהיה יותר ברור בשאלה. שרון
סגור