פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

מיכל | 23:30  11/05/08
היי אני מתכננת ללמוד תקשורת בשנה הבאה כהתפשרות, פשוט האהבה האמיתית שלי זה עולם המשחק, תאטרון, וכו' , עד כמה שידוע לי אין מקום שנותן תואר במשחק, כך שאני מתפשרת ואולי דרך התקשורת אני אצליח להגיע למשהו בעולם הזה, בכל אופן, אני ממש לא מבינה במוסדות להשכלה גבוהה אז איפה הכי כדאי ללמוד? לאיזה מקום יש שם טוב בתקשורת??
שרון אשכנזי | 09:42  12/05/08
הי מיכל נפתח זה מכבר תואר ראשון באומנות התיאטרון והבמה במסלול האקדמי המכללה למינהל. אני חושבת שזה יכול לענות על אהבה שלך לתחום והרצון שלך לשלב לימודים לתואר ראשון.
לחוג לתיאטרון של המכללה למינהל הם יערכו בהיכל התרבות בראשון לציוןבין השעות:17:00-22:00
אוסנת | 13:42  12/05/08
דבר ראשון למיכל, יש את מכללת לווינסקי וגם את סמינר הקיבוצים, שתיהן טובות, רק שבסמינר את מקבלת באומנויות הבמה כפול: גם תואר וגם תעודה, מפני שזה נושא רב אני לא יודעת בדיוק באיזה מסלול, אבל את יכולה לבדוק-ראיתי בטלוויזיה שיש להם יום פתוח ב-14.5 אם אני לא טועה. דבר שני לשרון, יכול להיות שאת מרצה למכללת רמת גן?? אני פשוט רוצה לדעת אם זו את, שרון אשכנזי המרצה לתקשורת??
אוסנת | 13:43  12/05/08
דבר ראשון למיכל, יש את מכללת לווינסקי וגם את סמינר הקיבוצים, שתיהן טובות, רק שבסמינר את מקבלת באומנויות הבמה כפול: גם תואר וגם תעודה, מפני שזה נושא רב אני לא יודעת בדיוק באיזה מסלול, אבל את יכולה לבדוק-ראיתי בטלוויזיה שיש להם יום פתוח ב-14.5 אם אני לא טועה. דבר שני לשרון, יכול להיות שאת מרצה למכללת רמת גן?? אני פשוט רוצה לדעת אם זו את, שרון אשכנזי המרצה לתקשורת??
שרון אשכנזי | 09:08  13/05/08
הי אוסנת. התשובה לשאלתך היא לא. השרון שמלמד קורסים של האוניברסיטה הפתוחה הוא גבר, השם שלנו זהה ושנינו עובדים באקדמיה - זה הכל. שרון
סגור