פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

היי רציתי לדעת חוץ מבמכללה למנהל איזה עוד מוסד אקדמי משלב בין שני הדברים קר תקשורת וניהול תודה
שרון אשכנזי | 10:23  19/02/09
הי ימית המכללה היחידה שמציעה שילוב זה היא המכללה למינהל. באוניברסיטאות את יכולה לבחור שני חוגים במסגרת תואר אחד. שרון
שושנה ט | 09:10  21/02/09
אני תמיד מעדיפה ללמוד מקצוע אחד לעומק מאשר קצת מכל דבר ואז גם הרבה יותר קל למצוא עבודה בתחום. אני לא לומדת תקשורת אבל ממליצה לך לבדוק את התוכנית של המכללה האקדמית נתניה... אם את רוצה לעבוד בתחום אין ספק שזה המקום הכי טוב בשבילך. המרצים שם פשוט מעולים (אני כל הזמן שומעת את זה מהחברים שלומדים שם), והאולפנים והציוד שנותנים להם זה ממש כמו בתעשיה שבחוץ. מהשיחות עם החברים הבנתי שלומדים שם ממש הכל, אפילו רדיו (!!!) כך שבאמת אין תחום שלא תוכלי להשתלב בו אח"כ.
בוסקילו | 20:11  05/03/09
ברור שלשלב! לימודים בין תחומיים זה הכיוון המבוקש ביותר בעולם. יש לך ידע ביותר תחומים, גמישות של ההכשרה האקדמית. זה הרבה יותר רלוונטי וזו ידידתי התמקצעות כמו שאמרת. אני לומד תואר בין תחומי של תקשורת מזהת פוליטיקה וממשל באוניברסית בן גוריון. וכשאני אהיה צבי יחזקאל הבא נדבר על התמקצעות.
סגור