פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

פולי | 12:19  05/05/09
שלום, אני מעוניינת להתחיל ללמוד השנה באוק' תקשורת במכללת נתניה... ההתלבטות שלי מה עדיף תקשורת או מדעי התנהגות...מה יותר נחשב? ומה יותר מעניין?? שני המקצועות נראים לי מעניינים אך אני לא יודעת מה עדיף.. מה הרמה במכללת נתניה?אני גרה בנתניה לכן הכי מתאים לי ללמוד שם ושאלה אחרונה: אני בת 20 עשיתי שרות לאומי שנה ועבדתי שנה...עכשיו רציתי לדעת אם כדאי לחכות עוד שנה או ללכת ללמוד(כלומר אם הגיל לא מוקדם מידי) ולשלב עם עבודה... אהה והאם המקצוע קשה??? סורי על כך שחלק מהשאלות לא קשורת...פשוט חייבת קצת עזרה ממי שמבין... תודה:)
הכי טוב שתקבעי פגישה וגם ייעצו לך מה כדאי לך ללמוד אבל אני יכול לומר מניסיון (כמו שאמרתי אני סטודנט שם) שהרמה הכללית והמכללה עצמה כמו גם החברים ללימודים ממש אחלה ואני נהנה לבוא לשם, גם מרחוק.
סגור