פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

לאחר שמסיימים את התואר הנ"ל במה ניתן לעשות תואר שני? תודה
מנהלת הפורום | 10:23  11/01/07
שלום אנה אפשרויות לתואר שני לאחר סיום תואר בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה הן מגוונות- ניתן להמשיך לתואר שני בתחומים כגון: סוציולוגיה/אנתרופולוגיה, לימודי עבודה, ייעוץ ארגוני, קרימינולוגיה,מנהל ציבורי, מנהל עסקים, עבודה סוציאלית, מדעי המדינה וכו כמובן שלחלק מהתחומים ידרשו לימודי השלמה בהצלחה שירי
אנה | 03:32  18/01/07
אם אלמד לתואר ראשון בפסיכולוגיה האם אוכל ללמוד את כל מה שפירטת גם לתואר שני? ומה ההבדל בין לימודי סוציולגיה אנתרפולוגיה, לפסיכולגיה למדעי ההתנהגות? תודה רבה
מנהלת הפורום | 09:45  18/01/07
שלום אנה כן, גם מפסיכולוגיה, שוב יתכן וידרשו בחלק מהתחומים השלמות כבוגרת פסיכולוגיה את יכולה גם להמשיך לתארים מתקדמים בתחומים שונים של פסיכולוגיה(קלינית, התפתחותית, קוגנטיבית,וכו) מדעי ההתנהגות הוא תואר אינטרדיסציפלינרי, רב תחומי הכולל 3 תחומיי לימוד:פסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה. תואר בפסיכולוגיה מתמקד בתחום הפסיכולוגיה
בבר אילן ישנו החוג המשולב למדעי החברה ומנגד אני יכולה ללמוד דו חוגי סוציולוגיה-אנתרפולוגיה וקרימנולוגיה, האם יש הבדל בין שני המסלולים? מה השיקולים שאני צריכה לקחת בבחירת המסלול? והאם ישנו הבדל בין שני המסלולים בבר אילן לבין סוציולוגיה אנתרפולוגיה באונ' ת"א? תודה רבה על העזרה!
שירי ליברמן | 09:11  21/01/07
שלום אנה החוג המשולב בבר אילן (מיקרו) כולל לימודים בין תחומיים בנושאי: סוציולוגיה, פסיכולוגיה וקרימינולוגיה. והוא בהיקף 46 ש"ש מצרפת לך לינק לאתר החוגhttp://meshulav.biu.ac.il/info_page.asp?ID=2 מנגד אפשר ללמוד מסלול דו חוגי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה מצ"ב לינק לתכנית הלימודים https://dory.os.biu.ac.il/BIH/Choveret/docs/Hevra/mm64.doc שניהם תארים בתחומים דומים אחד גם משלב לימודי פסיכולוגיה באיזה מסלול ללמוד זוצריכה להיות החלטה שלך, ומה את רוצה שיהיה כתוב בתעודת הסיום כמו שרשמתי קודם כדאי שתתאמי פגישת ייעוץ אישית באוניברסיטה.
אנה | 02:28  22/01/07
לתאם פגישה יהיה קצת קשה כיון שאני לא בארץ. בגדול ההייתי רוצה להבין אם יש הבדל בין האונברסיטאות לגבי אותו חוג? (סוציולוגיה אנתרפולוגיה) במידה ואני רוצה להמשיך לתואר שני בתחום (אבל לא יודעת בדיוק באיזה כיוון) האם זה משנה אם זה החוג המשולב או שילוב של כל השלושה בתור דו חוגי? מצטערת על ההצקות, פשוט לא ממש יש לי לאן לפנות ושוב תודה רבה!
מנהלת הפורום | 15:04  22/01/07
מנהלת הפורום | 15:19  22/01/07
תכנית הלימודים של התואר הראשון רלונטית לתואר שני לגבי נושא של השלמות, אם את תרצי לפנות לתואר שני באחד התחומים יבדקו מה היקף הקורסים ותוכנם ע"מ לקבוע אם את צריכה השלמות ואם כן איזה, לכל אוניברסיטה יש את הקריטריונים שלה אם לא מספיק לך הפירוט באתרי האינטרנט את יכולה ליצור קשר טלפוני או דרך מייל עם מזכירויות החוגים, העברתי לך הפרטים באחת מתשובותי הקודמות
אנה | 04:00  23/01/07
עזרת לי מאוד.. :)
סגור