פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

בת אל | 10:51  09/05/08
אני כרגע לומדת לתואר ראשון במדעי ההתנהגות וניהול. הגעתי למסקנה שאינני רוצה ללמוד תואר כללי אלא לעבור קורסי התמחות בתראפיה באומנות. האם עליי לסיים תואר בשביל זה או שמספיק קורסים ספציפיים? איפה נין ללמוד תראפיה? אשמח לעזרה כיוון שאני מאוד מבולבלת. תודה
מירב טוליאן | 11:10  11/05/08
שלום בת אל פורום זה עוסק בלימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות . באשר לשאלתך לגבי לימודי תראפיה באומנות אני מצרפת לך קישור שבו תוכלי למצוא את מוסדות הלימוד בהם מלמדים תואר זה : http://www.1click.co.il/default.asp?catid={D9D1B8C2-F4CA-4BE5-A036-AE03178AFC9C}&details_type=1&itemid={275A4F89-62FB-4856-B155-5845BB3CCC80} בהצלחה
הדס | 14:00  14/05/08
היי בת אל, קוראים לי הדס ואני לומדת במדרשה לאמנות בבית ברל, אני יכולה לספר לך שיש מסלול לתרפיה באמנות אצלנו. המסלול מיועד לבעלי תואר ראשון, כך שאם את תרצי להתקבל לפה תצטרכי לסיים את התואר במדעי התנהגות. חוץ מזה צריך להשלים שעות באמנות על מנת ללמוד במסלול, אותם תוכלי להשלים במדרשה כשתרשמי. בגדול המסלול ייחודי ומאוד מעניין בגלל שמלמדים בו איך לטפל באמצעות ציור, פיסול, צילום וכו'. אני ממליצה לך באופן אישי על המקום כי הוא כל כך יפה ומיוחד והסטודנטים חיים פה במין "עולם חלומי" שכולו סובב סביב אמנות. אם תרצי פרטים נוספים אני בטוחה שבמדרשה ישמחו לעזור לך להחליט.
סגור