פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

נעמה | 08:32  22/06/08
אני מאוד מתלבטת לגבי המשך לימודי לתואר שני, אין לי כל כך עם מי להתייעץ, מקווה שתוכלו לעזור לי. אני סטודנטית לתואר ראשון בסוציולוגיה ופסיכולוגיה, אני מסיימת השנה את לימודיי וחשבתי להמשיך לתואר שני כבר בשנה הבאה בסוציולוגיה אירגונית השאלה האם המקצוע הזה יתן לי משהו או שאני יבזבז את זמני ואת כספי? האם אני לא ממהרת מדי לתואר שני? האם תואר שני הוא הרבה יותר קשה מראשון? בקיצור, אני מפחדת להכנס לזה לחינם השמח לקבל תשובה מיידית תודה מראש נעמה
מירב טוליאן | 09:40  22/06/08
שלום נעמה ראשית כל, ע"מ להפיג את חששותיך הייתי ממליצה לך לתאם פג' ייעוץ אישית במוסד בו את מעוניינת ללמוד ולשאול את כל השאלות הרלוונטיות לגבי תחום הלימודים . כמו כן הייתי ממליצה להגיע למפגשי יום פתוח, לשוחח עם בוגרים של התחום/סטודנטים וכו'. מהתואר שלמדת תוכלי גם להמשיך לתואר שני בתחומים שונים, עם השלמות רלוונטיות, למשל :"ייעוץ ופיתוח ארגוני", "לימודי משפחה" וכו . בהצלחה
רוית. | 13:09  22/06/08
היי נעמה קודם כל - תואר שני לא הרבה יותר קשה מתואר ראשון. זה בעיקר תלוי במסלול - אם צריך לכתוב תזה, אז התואר השני מורכב יותר. אני חושבת שלהמשיך ללימודים לתואר שני מיד אחרי תואר ראשון זו בחירה נכונה, במיוחד עם העבודה שלך מאפשרת את זה. אם מצד שני את דוחה את כניסתך לשוק העבודה בגלל הלימודים, אולי זו לא בחירה כל כך נכונה. אגב, יש מסלולים לתואר שני שמאפשרים שילוב עבודה\לימודים די בקלות. אאל"ט פתחו במכללה האקדמית בנתניה מסלול לתואר שני בהתנהגות ארגונית בשנה הבאה. תבדקי, יכול להיות שזה מתאים לך... בהצלחה
סגור