פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

שלי | 09:52  18/01/09
שלום, אין לי תעודת בגרות מלאה וברצוני לעשות תואר ראשון בפסיכולוגיה האם התואר הוא תנאי אם ברצוני ללמוד תרפיה? אם כן, אילו מכללות יש במרכז (ת"א והסביבה) שכוללות לימודי תרפיה שאוכל לנסות להתקבל אליהם לאחר התואר? תודה.
מורן | 11:11  19/01/09
שירי ליברמן | 12:51  19/01/09
שלום לך מהידוע לי כדי להמשיך ללימודי תרפיה צריך להגיע מרקע של תואר ראשון -כגון: פסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות וכו' מצרפת לך לינק לאתר המכיל מידע רב בנושא
דבר שני, אני בדיוק קוראת המון מאמרים על כך גם ועדיין רוצה שתייעצי לי, אני כנראה אעשה תואר ראשון בפסיכולוגיה זאת חלק מהמטרה, אני אפילו מעדיפה לעשות את התואר לפני שאני אתחיל לימודי תרפיה.. האם ידוע לך על מכללות באזור מרכז (ת"א והסביבה נגיד) שאוכל לנסות להתקבל אליהן ללימודי תרפיה לאחר שאעשה את התואר? תודה רבה רבה
שירי ליברמן | 13:26  21/01/09
שלום מורן אני לא נוהגת להמליץ על מקום זה או אחר מצרפת לך לינק מתוך האתר המפרט היכן לומדים את התחום בהצלחה
סגור