פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

שלום שני, נרשמתי ללימודי תעודת הוראה באזרחות באונ' ת"א לשנה הקרובה. אני עו"ד ועוסקת במקצוע כ - 12 שנים. שאלותי הן: האם עשויה להיות בעיה במציאת עבודה בגלל הגיל (מעל 40)? האם יש הבדל משמעותי בין המוסדות השונים בלימודי התעודה מבחינת הרמה/התוכן/השם וכיו"ב של המוסד? שמתי לב למשל שאין באונ' שום קורס תוכן של המקצוע עצמו - (לבוגרי משפטים). איך מתנהל עקרונית השיבוץ לביה"ס בהתנסות המעשית, ואיך אח"כ במציאת העבודה? האם מש' החינוך משבץ את המורה לפי שיקוליו או שהמורה מחפש עבודה בעצמו? תודה רבה
שלום להלן קישור לדף המידע של ביה"ס לחינוך באוניברסיטת תל אביב. במידה ולא תקבלי תשובות לכל שאלותיך, ניתן למצוא שם פרטי התקשרות עם יועצת מטעם התכנית. http://go.tau.ac.il/index.php/ma/what-to-learn/education/diploma#civics ליבנה גולדשטיין רכזת רישום וקבלת מועמדים
תודה
1. בוגרים רבים יוצאים לשוק עם תעודת הוראה מעל גיל 40 ומשתלבים בעבודה 2. יש הבדלים בהיקף התכניות וכן בסוגי הקורסים הנדרשים, בעיקר בין אוניברסיטאות ומכללות, אך בסופו של דבר זו אותה תעודה של משרד החינוך 3. בעבודה המעשית המוסד בדרך כלל דואג לשבץ אותך או להציע לך מקומות לשיבוץ. בסטאז' -זוהי אחריות שלך לחפש עבודה במקום שמתאים לך
שוב תודה רבה
סגור