פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

שלום סיימתי לפני כחודש תעודת הוראה באזרחות ( בעלת תואר ראשון בחברה וחינוך ). הפכתי את חיי 180 מעלות כדי ללמוד הוראה ולעשות הסבה כי זה מה שאני באמת רוצה אךלצערי הרב אני עדיין לא מוצאת עבודה - וזה נראה לי רחוק מאי פעם. ניסיתי בכל דרך אפשרית: מכרים, מנהלים, מפקחים.. שלחתי קורות חיים בפקס, התקשרתי , מיילים, בכמה בתי ספר עשיתי גם שיערו ניסיון - אך כמעט כל מקום טוען שאין ניסיון וכי איך יהיה אם לא נותנים לי צ'אנס? ניסיתי גם ביסודי למרות שיש לי תעודה לעל יסודי אשמח לדעת: א. מה האפשרויות להריחב את תחום תעודת ההוראה לתחום אחר? אפילו ליסודי חשבון וכדומה או להתמקצע בעוד תחום בעל יסודי כמו ספרות? האם כדאי להשקיע שוב בלימודים? ב. מה עליי לעשות כדי למצוא עבודה לשנה הקרובה? אני מחפשת מינואר , זה פשוט לא נשמע הגיוני שלא צריך... מהמיואשת
מיואשת שלום רב, אני מודה לך על פנייתך. בהתייחס לשאלותייך: 1. תחילה, אני ממליצה לך לא להתייאש ולהרים ידיים - אני מאמינה שבסופו של דבר תצליחי למצוא עבודה הולמת בתחום שבחרת. במידה ותבחרי להרחיב את תחום תעודת ההוראה תצטרכי לעשות הרחבת הסמכה (לדוגמא - לחינוך לבי"ס יסודי) לשאלתך - כדאי לך להשקיע בלימודים, במידה והתחום מעניין ומסקרן אותך ואת מעוניינת לעסוק בו בעתיד. 2. אני מציעה שתפעלי במספר מישורים - בדיקה באתר משרד החינוך, פנייה יזומה למפקחות, מענה למודעות דרושים בעיתונים ובאינטרנט ופנייה יזומה לבתי ספר הקרובים לאזור מגורייך. אני בטוחה שתמצאי בסוף את העבודה המושלמת עבורך. בהצלחה, אורלי - מכללת אורנים
סגור