פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

של יועץ השקעות וניהול תיקים. השאלה שלי היא אם זה מספיק בשביל לעבוד בתחום? כי אני רואה פה שכולם מינמום עם תואר ראשון. מצד שני הרבה אמרו לי שאם תמצא מקום לסטאז' טוב ותוכיח את עצמך אפשר להצליח ללוא תואר והכל תלוי בבנאדם, זה נכון?
אייל רביב | 11:06  26/02/08
שלום לצערי מי שאמר לך שאתה יכול להתקבל לסטאז ללא תואר ראשון שני הוא אדם חולמני ,ללא תואר פיננסי אין באפשרותך להשתלב בתחום הפיננסי בישראל
יעקב | 19:00  10/04/08
האם זה כך גם במגזר החרדי כי לפי מה שאני יודע (אני חרדי ובעל קשר מסויים עם מנהל אחד הבנקים החרדיים באיזור שלי והתייעצתי איתו מעט על הנושא) יש ביקוש (כמובן שבעיקר אחרי סטאז' אבל יש אפשרות גם ללפני) ואם אתה חרדי אז זה די מספק בבנקים החרדים (לפי מה שהוא אמר ואני מצטט "תעודת יועץ מחשיבים אצלנו כמו תואר ראשון") מה אתה אומר על זב אייל ואם אפשר לתת לי את חוות דעתך המקצועית במהירות האפשרית נ.ב אני פניתי ללמוד קורס דינים ואתיקה במשב וכנראה לשאר הקורסים אני ארשם במיטב מה אתה אומר על המהלך (שבעיקר נועד כדי לקבל תוספת סיכוי לקבל אצלהם סטאז' כי לפי מה שהבנתי הם קודם דואגים לאלו שלמדו אצלהם ולאחר מכן הם פונים לקבל אחרים האם גם אתה שמעת על זה?
סגור