פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

אורית | 09:01  08/10/07
אייל שלום אני בעלת BA בכלכלה וניהול ולומדת שנה שניה לתואר שני במנע"ס פנו אלי מחברת פיא פיננסים בהצעה לעבור אצלהם קורס בתחום המעוף לדבריהם ההכשרה כחודשיים הינה בתשלום (שלי), הם לא מתחייבים להעסיק אותי בסיומה אלא רק את המצטיינים האם זה לגיטימי?
אייל רביב | 13:25  14/10/07
שלום לא ולא אליך למצוא מקום ממוסד שמשלם בעבור הקורס דרך אגב על פי חוק אסור לגוף מעסיק לא לשלם בעבור ההכשרה,למרות שבמקרה זה אין מדובר בגוף שהוא המעסיק אין קיצורי דרך עליך להתקבל לגוף מוסדי גדול ,והם בתשלום ישלמו לך לבעבור כל ההכשרות אשר תילמדי דרכם ,הכל מיועצי השקעות וכו וכו בברכה
יוסי אילוז | 21:05  25/10/07
פיא פיננסים יודעים מה הם מציעים -מוסד מוכר?? הם חברה שצומחת בקצב מטורף ..אפילו ליצחק תשובה לא מכרו למרות שניסה לקנות . הם יוצרים עכשיו זן חדש של סוחרי מעוף בשוק עלידי גיוס צעירים בעלי יכולות אנלטיות והכשרתם
| 14:16  02/12/07
אין היתחייבות לקבלה לעבודה ואם הם טוענים שהם צריכים סוחרים למה אני צריך לשלם על הקורס שתיהיה הכשרה כמו בכל מקום על חשבון החברה
אורטל | 19:41  07/07/08
גם אלי הם פנו, ואני לא בטוחה בכלל שההשקעה הכספית תניב עבודה. אני אשמח לשמוע ממשהו אובייקטיבי שניסה/ מכיר מקרוב, האם שווה לי לנסות או חבל על הכסף.תודה!
אורטל | 19:45  07/07/08
גם אלי הם פנו, ואני לא בטוחה בכלל שההשקעה הכספית תניב עבודה. אני אשמח לשמוע ממשהו אובייקטיבי שניסה/ מכיר מקרוב, האם שווה לי לנסות או חבל על הכסף.תודה!
סגור