פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שני | 11:49  08/11/07
אני אקדמאית(מדעי החברה-תקשורת) וגם אמא לשניים חושבת על מקצוע כמו הוראה ובעיר אוהבת מחשבים,אני סוכנת נסיעות כבר 10 שנים ומאסתי מאוד בעניין המכירות למרות שאני טובה בזה,פשוט קשה לי לשלב שעות עבודה רבות,מכירות שדורשות עוד שעות ומרץ ובית... האם ריאלי לעשות כזו תפנית? אני מפחדת גם שרמת הלימודים גבוהה מדיי... חשבתי גם על לימודי מחשבים כי יש דרישה אך שוב רמת הלימודים מרתיעה אותי...
אפרת יצחקי רבינוביץ | 08:15  10/11/07
הי שני מבין שתי האפשרויות שציינת, הוראה נראית כאפשרות יותר ריאלית לשינוי ולהשתלבות טובה. אני לא יודעת מה כישוריך ולכן קשה להתיחס לנושא של רמת לימודים כיוון שכל אחד תופס אחרת רמת לימודים. במידה ויהיה לך קשה בהוראה, חשבי על תחומים שאינם אקדמאיים, כאלה המצריכים תעודת מקצוע בלבד כגון: הנ"ח
שני | 11:21  11/11/07
אני כבר אקדמאית כלומר יהיה עליי לעשות הסבה להוראה מדוע לדעתך זה שינוי לטובה?
מיכל | 16:30  12/11/07
אני מכירה אופציה של הסבת אקדמאים להוראה ובדרך כלל מאוד גמישים עם הצרכים שלך ובונים לך תוכנית לימודים מתחשבת. אני למדתי בלוינסקי וקיבלתי שם רושם חיובי על התוכנית הזו למרות שלא למדתי בה. תבדקי שם ובכלל בעוד מקומות. בהצלחה
סגור