פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נועם יצחקי | 19:26  23/11/07
היי, אני עובדת כיום כפקידה במשרד עו"ד. אני מעוניינת לעשות הסבה לתחום המחשבים (טכנאי פי.סי ורשתות). אני מאוד אוהבת לפתור לבד בעיות במחשבים ולעבוד בסביבת מחשבים. אין לי ראש טכני אבל יש לי ראש לחקור ולנסות. האם התחום הזה יכול להתאים לי? תודה
יודעת הכל | 09:44  24/11/07
ללמוד מנהלת רשת מיחשוב - מקצוע דרוש, קורס 320 שעות בערך, טכנאית PC יש המון התחרות קשה, צאי מהכסא, לכי לעבוד במשהו שאת אוהבת.
נועם יצחקי | 10:49  24/11/07
אני חושבת שהיום כל מקצוע יש בו תחרות. הכל עניין של להאמין בעצמך ולדעת למכור את עצמך. לי אמרו שצריך ללמוד מה שמעניין ולא מה שהשוק דורש למרות שאני רוצה את זה כמקצוע לחיים. טכנאית פי.סי ורשתות מאוד מעניין אותי. אין לי כ"כ ראש טכני אבל יש אנשים שחושבים שבגלל שאני אוהבת לפתור בעיות במחשבים וזה משהו שמושך אותי אז אני צריכה ללכת על זה.
אפרת יצחקי רבינוביץ | 15:42  24/11/07
נועם יצחקי | 10:50  24/11/07
מה זה מנהלת רשת מחשוב? מה דורש התפקיד?
אפרת יצחקי רבינוביץ | 15:41  24/11/07
הי נועם בדקי את התחום של QA בדיקות תוכנה.
לי | 14:46  25/11/07
טכנאי צריך חוש טכני...
סגור