פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שי מזרחי | 22:30  10/01/07
עכשיו שאני חושב על זה מהנדס חשמל ואלקטרוניקה....- אין לו אפשרות לעסוק בתחום כעצמאי נכון?... כלומר אפשרות התעסוקה היחידה היא בגופים שונים שיעסיקו אותו... האם זה נכון?... (מה הוא עושה באמת בתכלס ...איך מתנהל יום עבודה רגיל?..........?...)....
מיכל תירוש | 14:30  11/01/07
מהנדסים יכולים לעבוד הן כשכירים בחברות, והן (בעיקר בהמשך הדרך) כעצמאים- למשל להקים חברה משלהם או לשמש כיועצים עצמאיים לחברות אחרות. זה תלוי באדם, במוטיבציות וכו'. לגבי שאלות כמו איך מתנהל יום רגיל, מוסדות ספציפיים וכו'- מאחר ויש לך המון שאלות, נראה לי ששווה שתחפש בקרב מכריך והמכרים שלהם מישהו שעוסק בתחום זה אתו תוכל לדבר בהרחבה ולשאול את כל השאלות, ואולי אפילו להתלוות אליו ליום עבודה כדי שתוכל לראות בעצמך במה בדיוק מדובר. אני חושבת שזו תהיה הדרך הטובה ביותר בשבילך להבין את הדברים ושתסייע לך בצורה הטובה ביותר לקבל החלטה. זה אחרת לראות דברים בפועל מאשר לשמוע עליהם באופן תיאורטי. אז חפש מישהו כזה בסביבתך ואל תתבייש לבקש לשוחח עמו. מניסיוני, אנישם אוהבים מאוד לדבר על התחום שלהם ובמיוחד לייעץ לאחרים. בהצלחה, מיכל
סגור