פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שחקנית מוכשרת | 12:22  27/02/08
שלום אפרת, אני מאוד רוצה ללמוד תיאטרון ומשחק. אני יודעת שיש כמה מקומות ידועים באזור תל אביב. את מכירה מקומות אחרים באזור השפלה (כי אני גרה ברחובות וזה רחוק לי קצת להגיע לתל אביב)שלומדים בו תאטרון?
אפרת יצחקי רבינוביץ | 20:47  02/03/08
הי יש בעיקר באזור המרכז וגם בירושלים. תוכלי לקבל מידע נוסף באתר זה בחיפוש לימודים. בהצלחה
שחקנית מוכשרת | 14:53  04/03/08
היי אפרת, תודה על התשובה. שמעתי שבמכללה למינהל בראשון פותחים עכשיו לימודי תיאטרון ושמוני מושונוב הוא בראש התכנית. בגלל שאני גרה ברחובות חשבתי ללמוד שם, אבל רציתי לדעת מה את אומרת על התוכנית שם קודם תודה
החוג עדיין לא נפתח אז אי אפשר באמת לדעת אך הוא יהיה אבל בכל זאת אני חושב המכללה למנהל הוכיחה את עצמה במשך השנים אז אולי אפשר קצת לסמוך על זה אבל עדיין כלום לא בטוח
יש הרבע מידע בכל מיני מקומות ברשת - למשל בפייסבוק http://www.facebook.com/group.php? gid=8926808830&ref=mf והיתה כתבה גדולה ב ynet לפי המידע מוני מושונוב אחד המורים, אבל יש סגל גדול עם הרבה שמות מהתיאטרון והקולנוע - יורם חטב, עמרי ניצן, ציפי פינס, עודד קוטלר, מיכה לבינסון ועוד הרבה כוכבים. נשמע מעניין מאוד וכדאי לקבל מהם מידע. רוני
סגור