פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

maazg | 00:36  15/01/07
שלום רב רציתי לדעת איפה יותר טוב ללמוד: בטכניון או בתל-אביב או באונ' העברית מה יותר כדאי מבחינת ידע,ציונים ומבחינת שוק העבודה (כי יש כאלה שמועות שחברות אוהבות להעסיק סטודנטים של הטכניון) האם זה נכון????? תנו לי תשובה אני מאוד מתלבט. תודה מראש ואני מקווה שלא רק סטודנטים יתנו תשובות אלא גם מומחים
maazg | 00:09  16/01/07
נו קצת יחס בבקשה
מיכל תירוש | 09:43  16/01/07
שלום, מאחר ובאתר חשוב לי לשמור על נטרליות, אתה מוזמן לדפדף אחורה ולראות שאיני עונה על שאלות שעוסקות בהעדפות למוסד זה או אחר. מה גם, שזו שאלה שאין עליה תשובה בדוקה לכאן או לכאן ברוב המקרים, וודאי שלא כאשר מדובר בהשוואה בין אוניברסיטאות. יש הרבה מאוד שמועות בנושאים שונים, ומאחר וכל ניסיון להגיב עליהם עלול להתפרש כפגיעה בשמו של מוסד זה או אחר- מדובר בסוג השאלות שפשוט איני יכולה לתת להן תשובה. אני רק יכולה לייעץ לא למהר להאמין לכל דבר שאתה שומע, ולקחת בחשבון שתוכניות הלימודים מאושרות ע"י אותו גורם (המל"ג) ולכן לא אמורים להיות הבדלים רבים בתוכן הנלמד, וכך גם התארים אמורים להיות זהים. בברכה, מיכל
סגור